GTA 6 będzie miał staroszkolne DLC dla jednego gracza, a nowe miasta mówią o wycieku


Czy GTA 5 będzie tym dziwnym, jeśli chodzi o DLC? (zdjęcie: Rockstar Games)

Nowy przeciek twierdzi, że pierwotny plan na GTA 5 miało obejmować całe Liberty City, zanim sukces GTA Online wszystko zmienił.

Biorąc pod uwagę, że w tej chwili nie wiemy prawie nic o GTA 6, a nawet różne plotki są wyjątkowo niejasne i często sprzeczne, ostatnią rzeczą, jakiej można się spodziewać, są szczegóły dotyczące planów DLC gry, które wyciekną.

Przeciek dotyczy pomysłu, że GTA 6 będzie się z czasem rozszerzać, o czym mówiło już wiele źródeł. Chociaż jest to coś, czego łatwo można się było domyślić, biorąc pod uwagę sposób, w jaki GTA Online było obsługiwane przez ostatnie dziewięć lat.

Jednak ten nowy przeciek twierdzi, że planowane były również główne dodatki do kampanii dla jednego gracza GTA 5, ale zostały anulowane po wybuchu GTA Online, a także z powodu konieczności pracy nad Red Dead Redemption 2. Ale najwyraźniej Rockstar jest zainteresowany że to samo nie powinno stać się z GTA 6.

Inni przecieki informowali już, że świat GTA 6 znacznie się rozszerzy, a rozmowy o zupełnie nowych miastach i wyspach wykraczają poza to, z czym rozpoczyna się gra.

Podobno GTA 5 miało początkowo dodać Liberty City do swojej mapy, ale plany zostały porzucone już w 2015 roku, aby skupić się na wsparciu GTA Online.

Według postu zaufanego informatora Tez2 na GTAForums, „pierwsza fala „nowych miast i misji” zostanie zaplanowana przed wydaniem GTA 6, w porównaniu z takimi lokalizacjami, jak Cayo Perico i North Yankton.

Sugeruje to, że Rockstar powróci do stylu DLC dla jednego gracza wyprodukowanego dla GTA 4, w którym The Lost And The Damned i The Ballad Of Gay Tony były na tyle duże, że można je było uznać za samodzielne gry.

Oczywiście plany się zmieniają i tak wiarygodne, jak Tez2 okazały się być całą przesłanką tej historii, jest to, że oryginalne plany Rockstar dotyczące GTA 5 zostały zlikwidowane, więc jest całkowicie możliwe, że może się to powtórzyć.

Kiedy Rockstar zdecyduje się ogłosić cokolwiek oficjalnego na temat GTA 6, jest kompletną tajemnicą, ponieważ zwykle nie pojawiają się oni na wydarzeniach branżowych, takich jak Gamescom, i bardziej prawdopodobne jest, że po prostu wyda ogłoszenie znikąd, gdy tylko poczują, że są gotowy.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: GTA 6 z żeńską bohaterką jest świetne, ale obawiam się, że toksyczna męskość zrujnuje jej wpływ

WIĘCEJ : GTA 6 będzie kreatywnym punktem odniesienia dla twierdzeń o „wszystkich rozrywkach” Take-Two

WIĘCEJ: GTA 6 miało pierwotnie trzy miasta i czterech bohaterów – już nie

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów ze skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fd811f94d844578b5f829756749a61&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F08%2F17%2Fgta-6-will-have-old-school-single-player-dlc-and-new-cities-says-leak-17201758%2F&c=2255876477151015767&mkt=fr-fr