Firma Rockstar Games obchodzi 10. rocznicę premiery GTA 5

Firma bierze dwa dni wolne z okazji 10. rocznicy premiery GTA 5

Zgodnie z wieloma ogłoszeniami branżowymi, firma Rockstar Games bierze dwa dni wolne 17 maja, aby obchodzić 10. rocznicę premiery GTA 5 we wszystkich sklepach na świecie. W tym dniu odbędzie się tradycyjne spotkanie dla inwestorów. Fani z niecierpliwością czekają na nową grę, a gdy te doniesienia się potwierdzą, ogłoszenie potwierdzi jej premierę.

Spekulacje na temat GTA 6

Niedawny tweet użytkownika HipHopGamera opisujący go jako „robiącego zdjęcie prezesa Take Two, Straussa Zelnicka, zawierał kilka chaotycznych zdań. Jednak zamieszanie sprawiło, że nawet wspomniał, że wielki temat 6 wkrótce zostanie zapomniany. Doprowadziło to do spekulacji, że HipHopGamer może mieć informacje poufne, a nawet być w to zaangażowany w jakimś charakterze, co wywołało podekscytowanie wśród graczy niecierpliwie oczekujących na wydanie GTA 6.

Wewnętrzny pracownik firmy, który zgłosił wycieki informacji z Rockstar Games, niedawno zasugerował, że zwiastuny długo oczekiwanego GTA 6 mają pojawić się w letniej aktualizacji. Przez lata społeczność graczy była zachwycona wydaniem nowego GTA, zwłaszcza po ekscytującym GTA 5, które zostało wydane dziesięć lat temu. Wraz ze wzrostem oczekiwań na nową grę spekulacje stały się częstsze, a wielu fanów szuka potencjalnych wskazówek dotyczących GTA 6.

Podsumowanie

Firma Rockstar Games bierze dwa dni wolne z okazji 10. rocznicy premiery GTA 5, co wzbudza podekscytowanie wśród fanów oczekujących na wydanie GTA 6. Spekulacje na temat gry narastają, a wewnętrzny pracownik firmy sugeruje, że zwiastuny nowej gry pojawią się w letniej aktualizacji.

Źródło: game-news24.com.