GTA 5 wreszcie fabularne DLC przed GTA 6

Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto 5 cieszy się niesamowitą trwałością w branży gier, pozostając popularnym tytułem dziesięć lat po swojej pierwszej premierze i będąc jedną z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów. Chociaż większość tego sukcesu można przypisać trybowi wieloosobowemu, to niewątpliwie tryb dla pojedynczego gracza stanowi główną atrakcyjność gry.

Narracja Grand Theft Auto 5 to ogromne i niezapomniane przeżycie, w którym występują tak kultowe postacie, jak Trevor, Michael i Franklin. Fani od dawna liczyli na udostępnienie zawartości do pobrania w trybie fabularnym dla GTA 5, podobnie jak poprzednie części serii, ale nigdy to nie nastąpiło. Rockstar pozostawił ten potencjał niewykorzystany przez dekadę, ale być może w końcu nadszedł czas, aby uwolnić tę bombę. Wraz z nadchodzącą premierą Grand Theft Auto 6, zawartość do pobrania dla historii GTA 5 może zmienić zasady gry.

DLC do GTA 5 może powiązać grę z GTA 6

Wiadomości na temat Grand Theft Auto 6 są rzadkością od czasu cichej zapowiedzi gry w lutym 2022 roku, mimo że gra jest prawdopodobnie jedną z najbardziej oczekiwanych premier wszechczasów. Jednak niedawno dowiedzieliśmy się, że zwiastun prezentacyjny Grand Theft Auto 6 zostanie ujawniony na początku grudnia, co wzbudza ogromne emocje wokół serii.

Ta zbliżająca się debata na temat GTA 6 może przyćmić dziedzictwo Grand Theft Auto 5, a najbliższa przyszłość powinna dotyczyć w równym stopniu GTA 5, jak i poznania wrażeń, jakie zaoferuje GTA 6. Rozsądne byłoby, gdyby Rockstar zaoferował nam rozszerzenie historii dla jednego gracza w Grand Theft Auto 5, która łączy się bezpośrednio z historią jej następcy.

Rockstar nie jest pierwszą rewolucyjną zawartością do pobrania

Dodatki dla jednego gracza były kluczową częścią głównych tytułów Rockstar, takich jak Grand Theft Auto 4 i Red Dead Redemption. Rzeczywiście, te dwie gry dały początek dużym rozszerzeniom, które zostały wyjątkowo dobrze przyjęte przez fanów, w szczególności „The Lost and Damned”, „The Ballad of Gay Tony” i „Undead Nightmare”.

Ten ogromny sukces nie został niestety przeniesiony na Grand Theft Auto 5, gdyż przez ostatnie dziesięć lat gra nigdy nie doczekała się rozszerzenia fabularnego, pomimo niezrównanego sukcesu. Brak zawartości do pobrania w trybie fabularnym w Grand Theft Auto 5 wprawił fanów w zakłopotanie na długo przed ogłoszeniem GTA 6.

Ponieważ niedawne doniesienia o GTA 6 ponownie rozpaliły słodko-gorzką nostalgię wokół Grand Theft Auto 5, dodatek DLC z trybem fabularnym do gry z 2013 roku może być prawdziwym dobrodziejstwem dla serii. Fabuła tego dodatku mogłaby nawiązywać do GTA Online, ukazując bohaterów GTA 5 dziesięć lat po wydarzeniach z głównej części gry. Dzięki temu kultowe postacie z GTA 5 mogłyby odwiedzić lokacje z Grand Theft Auto 6, a nawet spotkać się z długo oczekiwanymi bohaterami przyszłej gry.

To już mylące, że GTA 5 nigdy nie doczekało się własnego DLC dla jednego gracza, ale Rockstar mógł po prostu czekać na idealny moment, aby zaangażować się w taki projekt. Rozszerzenie do GTA 5 w najbliższej przyszłości mogłoby nie tylko sprytnie przygotować grunt pod Grand Theft Auto 6, ale także dałoby fanom ostatni krok w stronę gry, która w ciągu ostatnich kilku lat zdefiniowała i zdominowała większość branży gier wideo. ostatnią dekadę.

Źródło: gamerant.com