GTA 5 to najczęściej pobierana gra 2021 roku na PlayStation 4


PlayStation ujawnia najlepsze gry 2021 roku, a GTA 5 na szczycie listy

PlayStation niedawno wydało swoją najczęściej pobieraną grę na PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation VR i ich najlepsze darmowe tytuły. Listy te są zawsze interesujące do przejrzenia, aby uzyskać wgląd w nawyki społeczności graczy w ciągu ostatniego roku. Warto zauważyć, że Grand Theft Auto 5 było najczęściej pobieraną grą na PlayStation 4.

GTA 5 znajduje się na szczycie listy innych najlepszych gier na PS4, zachowując swoją popularność siedem lat po pierwotnym wydaniu. W ubiegłym roku ponownie pojawiła się nowa zawartość popularnej przygodowej gry akcji. Były zwykłe świąteczne aktualizacje i dodatki do przedmiotów. Niedawno Rockstar Games dodało zupełnie nowy tryb fabularny w nowym DLC z Dr. Dre. Te dodatki wraz z aspektem sieciowym gry sprawiły, że społeczność gry kwitnie, mimo że wciąż czekają na wydanie PS5.

Co ciekawe, tuż za GTA 5, Call of Duty: Black Ops Cold War wyprzedziło nowszą odsłonę serii, Vanguard. Nic dziwnego, że zawsze popularny Minecraft zajął trzecie miejsce, ponieważ również nie ma wersji na PS5.

Nowe PS5 pokazało, że NBA 2K22 dominuje na listach przebojów, a następnie Call of Duty: Vanguard i Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Gra Spider-Man mogła odnotować gwałtowny wzrost liczby pobrań dzięki popularności najnowszego filmu o Spider-Manu.

Jeśli chodzi o PSVR, Beat Sabre wciąż króluje, pokonując inne tytuły VR, takie jak Job Simulator, Superhot VR i GORN.

Wreszcie, najlepsze darmowe gry nie powinny dziwić. Lista PlayStation obejmuje Fortnite, Call of Duty: Warzone i Rocket League. Te tytuły od jakiegoś czasu zdominowały rynek free-to-play online. I nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie nigdzie się nie wybierali.

Jaka była twoja ulubiona gra na PlayStation w 2021 roku? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

ŹRÓDŁO

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=21A9103A4BAB4B77A05937AEDE310ED9&url=https%3A%2F%2Fcogconnected.com%2F2022%2F01%2Fgta-5-is-playstation-4s-most-downloaded-game-of-2021%2F&c=15830492433168263339&mkt=fr-fr