GTA 5, szczyt: gracz nie jeździ, ponieważ nie zdał licencji


Po potwierdzeniu GTA 6, a nawet wycieku, wielu fanów sagi Rockstar Games jest jeszcze bardziej niż szczęśliwych, mogąc zaludnić Los Santos GTA 5. Piąty rozdział sagi jest na rynku od 2013 roku, a wśród różnych wersji wydanych przez kilka pokoleń gry wideo nigdy nie przestały być grane i doceniane. Zwłaszcza na PC gra znalazła gigantyczną i wciąż rozrastającą się społeczność, również dzięki zjawisku mod RP.

Nie ekscytuj się, to GTA V

Teraz, dzięki wielu modom, które pozwalają ci odgrywać role w GTA 5 (możesz je kupić na Amazon), tworzysz serię naprawdę dziwnych i zabawnych sytuacji. Wśród najnowszych jest historia gracza, który jest udało się zostać odrzuconym na egzamin licencyjny w Los Santosa ta „porażka” doprowadziła do konsekwencji w grze fabularnej, w którą grał ten gracz.

Nie mając prawa jazdy, gracz zdecydował się podróżować po metropolii autobusem lub poprosić o przejazd do innych graczy, którzy zapełniają serwery RP. Powiedzieć prawdę, oblanie egzaminu w celu uzyskania licencji w GTA 5 to bardzo trudna misja do uzupełnienia, biorąc pod uwagę, że zadawane pytania są rozbrajające. Ten sposób doświadczania miasta daje jednak nową perspektywę poruszania się po różnych dzielnicach, które tworzą Los Santos.

zdałem test na prawo jazdy San Andreas. przegrałem. teraz jestem zmuszony korzystać z autobusu w misjach. z gtaonline

To tylko jeden z nieskończonych sposobów podejścia do GTA 5, jego komponentu online i odgrywania ról. To ostatnie zjawisko jest teraz tak popularne, że wielu fanów liczy na oficjalną implementację tego trybu także w kolejnym GTA 6. Do tej pory wciąż wiele nie wiemy o nowej iteracji Grand Theft Auto, a nawet Przeciek nie ujawnił tak dużej części zawartości, która będzie obecna w grze.Źródło : https://california18.com/gta-5-the-pinnacle-a-player-does-not-drive-because-he-has-failed-his-license/7177042022/