GTA 5: Rezydencja Playboya [Complete Guide]


GTA 5 zawiera jedne z najbardziej oszałamiająco wyglądających witryn i miejsc do wyświetlenia. Mapa składa się z niektórych kultowych miejsc znalezionych w prawdziwym mieście Kalifornia. Podobnie GTA 5 ma zreplikowany model rezydencji playboya, który czerpie inspirację z rezydencji w czasie rzeczywistym.


Streszczenie

  • Rezydencja playboya jest z siedzibą w RichmanieHrabstwo Los Santos.
  • To jest replika prawdziwej rezydencji playboya. W ciągu dnia jest opustoszały, natomiast nocą zalewają go ludzie, którzy uwielbiają tam imprezować.
  • Dwór jest imitacją opartą na prawdziwym życiu. To ma bez wnętrza który pozwala graczom spacerować tylko po terenie zewnętrznym dworu. Ale nawet wygląd zewnętrzny jest niesamowity.

Rezydencja Playboya w GTA 5

Posiadłość Richmanów GTA 5
Rezydencja Playboya

The posiadłość playboya w GTA 5 jest całkiem podobny do tego, co jest obecne w prawdziwym życiu. Jednak w grze posiadłość jest tylko model 3D patrzeć na zewnątrz, co oznacza, że ​​jest bez wnętrza kamienicy przez deweloperów.

Być może dlatego, że nie wydaje się konieczne podawanie szczegółów dotyczących rezydencji. Poza tym rezydencja nie odgrywa żadnej roli w żadnej historii ani wydarzeniu GTA 5. Miejsce wydaje się wyjątkowe i atrakcyjne, rozkoszując się uroczą aurą, która daje dość kuszące wrażenie.

Dwór składa się z fontanna pozornie z tyłu cichy i spokojny ogród. A mała kamienna jaskinia w duży basen z wodą wydaje się być istotną częścią tego miejsca. Leży również a jakuzzi wewnątrz małej kamiennej jaskini.

Ostatecznie A Kort tenisowy znajduje się również wewnątrz rezydencji. Wreszcie, niektóre drobne pomysły na dekoracje obejmują tylne patio i mały barek. Pozornie te elementy składają się na atrakcyjny wygląd rezydencji.

Ponadto dwór ma dwie fazy: tzw dzień i nocna pora. Podczas dzieńjest niewiele do zaobserwowania w rezydencji, ponieważ wydaje się być powściągliwy i raczej cichą strefą. Nie widać nikogo wykonującego jakąkolwiek działalność. Chociaż możesz zobaczyć jakichś przechodniów wokół rezydencji. Tymczasem, noc scenografii, nastrojów publiczności i obecny jest ogromny tłum na miejscu.

Lokalizacja rezydencji Playboya

Lokalizacja rezydencji Playboya w GTA 5
Lokalizacja Playboy Mansion

Jakiś Alternatywna nazwa bo to miejsce jest Rezydencja Richmana. To z powodu Lokalizacja gdzie możemy znaleźć ten dwór, który jest Richmana w hrabstwie Los Santos. Na teren posiadłości prowadzą dwie bramy: jedna z przodu, druga z tyłu.

Po przybyciu zastaniesz zamkniętą bramę. Możesz wjechać przez bramy pojazdem po prostu kierowanie pojazdem tuż przed wjazdem. Po chwili brama się otworzy i będziesz mógł wejść do posiadłości.

Tam będzie brak ograniczeń czasowych kiedy możesz wejść na miejsce. Gracz może swobodnie odwiedzać rezydencję, kiedy tylko zechce. Warto jednak odwiedzić to miejsce nocą.

Dzieje się tak dlatego, że publiczność będzie wtedy bardziej aktywna, a miejsce będzie tętnić życiem. Krótko mówiąc, imprezowicze zbierają się na miejscu w nocy.

Również w nocy zewnętrzna część rezydencji rozświetla się jasnymi kolorami. Który dodaje bardziej charyzmatycznej i wciągającej esencji w atmosferze. Sprawienie, by wygląd rezydencji przyćmił inne rezydencje bardziej zachęcającym wyglądem.

Oczywiście ciekawość przyjdzie do głowy większości graczy: „co może znajdować się w posiadłości?” Jeśli chodzi o to pytanie, możesz obejrzeć film na YouTube Nought, który wyjaśnia, jak to jest być w rezydencji.

Podsumowując, posiadłość playboya w GTA 5 jest dość fascynującym dodatkiem do gry. Przyciąga publiczność, która uważa zatłoczone miejsce za raczej zabawne, ponieważ z pewnością zapewnia radosne otoczenie. Poza tym jest to dobra rozrywka dla graczy, aby podziwiać szczegóły wciągającej rozgrywki zapewnianej przez GTA 5.

Spójrz na więcej odosobnionych przewodników po lokalizacjach dla GTA 5:Źródło : https://gamesual.com/guides/playboy-mansion-gta/