GTA 5 Online: Jak zarejestrować się jako VIP


Rejestracja jako VIP w GTA 5 Online da ci wiele takich samych umiejętności, jakbyś miał zarejestrować się jako dyrektor generalny, ale za ułamek ceny. Te przywileje obejmują możliwość zatrudniania ochroniarzy, władz do przekupywania łapówek, kupowania nieruchomości, których w inny sposób nie można posiadać, i wiele więcej.

Pomimo długiej listy fajnych korzyści, zostanie VIP-em jest w rzeczywistości niezwykle proste. W tym przewodniku przeprowadzimy Cię przez to.

Jak zarejestrować się jako VIP w GTA 5 Online?

Zostań VIP-em w GTA 5 Online jest znacznie tańsze niż zostanie dyrektorem generalnym. W przeciwieństwie do rejestracji jako dyrektor generalny, proces ten nie wymaga posiadania biura wartego milion dolarów. Zamiast tego wystarczy, że na swoim koncie bankowym masz co najmniej 50 000 USD. Nie musisz go nawet wydawać!

Kiedy zostajesz dyrektorem generalnym, zachowujesz tę pozycję na czas nieokreślony. VIP-y zachowują swój status tylko przez cztery godziny, po czym należy ponownie się zarejestrować. Na szczęście jest to bardzo szybki proces, więc rutynowe robienie tego nie jest takie złe.

Gdy zdobędziesz 50 000 $, otwórz menu interakcji i przewiń do „SecuroServ”. To w tym menu możesz zarejestrować się jako VIP, a także nazwać swoją organizację.

Gdy to się zakończy, w menu interakcji pojawi się nowa opcja „SecuroServ VIP”. Tutaj możesz składać prośby VIP, takie jak prośby o luksusowe pojazdy lub ochroniarzy.

Jeśli chcesz przejść na stanowisko dyrektora generalnego, wystarczy, że kupisz stanowisko dyrektora na stronie Dynasty 8 Executive na swoim urządzeniu mobilnym w grze.

Jeśli zdecydujesz się na droższe biuro, zaoszczędzisz milion dolarów lub więcej, ale pozwoli ci to na stałe zarejestrować się jako dyrektor generalny. To nie tylko zabije potrzebę ciągłej ponownej rejestracji, ale będziesz mógł podjąć pracę z kontraktu.

To wszystko, co musisz wiedzieć o rejestracji jako VIP w GTA 5 Online. Jest to prosty proces z ogromną korzyścią i zdecydowanie warto robić to co cztery godziny, dopóki nie będzie Cię stać na stanowisko dyrektora generalnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o niezliczonych rzeczach do zrobienia w GTA 5 Online, rozważ sprawdzenie naszych innych GTA Online przewodnicy!

Źródło : https://www.gameskinny.com/9frxr/gta-5-online-how-to-register-as-a-vip