GTA 5: Można polować na Wielką Stopę! Odkryj tajną misję, którą musiałeś przegapić


wskazówka dotycząca wiadomości GTA 5: Można polować na Wielką Stopę! Odkryj tajną misję, którą musiałeś przegapić

Jak wiemy, Grand Theft Auto 5 jest grą niezwykle kompletną i nawet po latach od premiery wciąż zaskakuje nas pewne rzeczy. Dziś zapraszamy do porozmawiania o misji, której wielu graczy nie mogło wykonać, ponieważ po prostu jej nie znaleźli!

Aby uzyskać dostęp do tej misji, musisz spełnić pewne wymagania wstępne. Pierwszy, to po prostu ukończenie gry w 100%, co może wymagać niewielkiej inwestycji czasu. Gdy to zrobisz, będziesz musiał przejąć kontrolę nad Franklinem.

Rzeczywiście, tylko z tymi ostatnimi będziesz mógł mieć dostęp do tego zadania. Następnie udaj się do Kanionu Raton i tam powinieneś znaleźć NPC, który przedstawi ci się jako łowca Wielkiej Stopy. Porozmawiaj z nim, a rozpocznie się misja „Zagrożone gatunki”.

Ważne jest, aby zaznaczyć, że na tę misję wpływa błąd, który czasami nie pojawia się na twojej mapie, nawet po ukończeniu gry na 100%. Aby rozwiązać ten problem, Poświęcenie kilku minut w trybie online wydaje się być rozwiązaniem.

Nawiązanie do plotek z San Andreas

Ta misja Grand Theft Auto V nie bierze się znikąd, a nawet raczej ukłon Rockstara dla lojalnych graczy z poprzednich opusów licencji. Rzeczywiście, kilka miesięcy po premierze Grand Theft Auto San Andreas zaczynają się rozchodzić plotki.

Zgodnie z tymi plotkami, Wielka Stopa byłaby widoczna w grze. Jednak, podobnie jak wiele plotek o grach wideo o mitycznych stworzeniach, ostatecznie nie było to prawdą. W takim czy innym czasie ta plotka musiała dotrzeć do uszu Rockstara, który postanowił zachować ją w rezerwie.

Ta wyprawa w końcu nie jest długa, ale jest kompletnie szalona i przede wszystkim ona daje duży ukłon w stronę wieloletnich fanów. Dobry powód, aby ponownie rozpocząć kampanię dla jednego gracza, jeśli przegapiłeś ją za pierwszym razem!

GTA 5: Można polować na Wielką Stopę!  Odkryj tajną misję, którą musiałeś przegapićŹródło : https://www.thegamelocus.com/gta-5-it-is-possible-to-hunt-bigfoot-discover-the-secret-mission-you-must-have-missed/