GTA 5: Usunięto funkcję dostosowywania nazw narkotyków w laboratorium kwasowym – PCGamesN

GTA 5: Usunięto funkcję dostosowywania nazw narkotyków w laboratorium kwasowym

Rockstar usunął funkcję, która pozwalała dostosować nazwy narkotyków, które tworzysz w laboratorium kwasowym w Grand Theft Auto Online. Jednak istnieje możliwość, że może powrócić w przyszłości, ponieważ jest faktycznie obecna i nieco funkcjonalna w kodzie gry piaskownicy.

Los Santos Drug Wars: The Last Dose

Najnowszy dodatek DLC do GTA Online, Los Santos Drug Wars: The Last Dose, umożliwia graczom prowadzenie mobilnego „kwasowego laboratorium”, w którym mogą wytwarzać „kwasowy produkt”, który następnie mogą sprzedawać z zyskiem w grze. Ostatnia dawka pozwala dostosować nazwę laboratorium, ale pierwotnie ta funkcja obejmowałaby również sam „kwasowy produkt”.

Modyfikacje w kodzie gry

Według „WildBrick142”, byłego projektanta gier i fana Grand Theft Auto, możliwość dostosowywania nazw leków pozostaje w GTA 5, ale nie jest łatwo dostępna ani w pełni funkcjonalna. Po zlokalizowaniu funkcji ukrytej w kodzie GTA 5, poprzez dostęp do menu „usług” w grze, WildBrick142 demonstruje nową opcję, w której „nazwa produktu” jest wyświetlana pod „nazwą laboratorium”.

Kawałek zabawy #GTAOnline #wyciąćzawartość z najnowszego DLC: R* zaplanowaliśmy, abyś mógł nazwać swój kwasowy produkt, a nie tylko laboratorium. Pierwsze nadanie nazwy jest bezpłatne, a następnie zmiana nazwy kosztuje 5000 USD. Ta funkcja jest w pełni* obsługiwana i funkcjonalna, więc miejmy nadzieję, że będzie dostępna w następnym DLC.

WildBrick142 (@WildBrick142) 24 kwietnia 2023 r.

Zmiana nazwy produktu jest najwyraźniej bezpłatna za pierwszym razem, a każda kolejna zmiana nazwy kosztuje 5000 dolarów w grze. Biorąc pod uwagę, że funkcja pozostaje obecna w GTA 5 i nadal jest w pewnym stopniu użyteczna, istnieje możliwość, że zostanie oficjalnie aktywowana w przyszłej aktualizacji.

Brak oficjalnego wyjaśnienia

Nie jest jasne, dlaczego Rockstar zdecydował się usunąć tę funkcję. Czytelnicy mogą sami ocenić gustowność nazewnictwa narkotyków w Grand Theft Auto 5 – niemniej jednak nie uznano tego za odpowiednie do ostatecznej wersji gry, przynajmniej na razie.

Źródło

Źródło: PCGamesN.