GTA 5: Jak szybko i skutecznie zarobić pieniądze

Możesz eksplorować otwarty wszechświat w trybie online, ale część fabularna GTA 5 to inna sprawa. Możesz śledzić narrację we własnym tempie, jednak w trakcie opowieści nie ma możliwości łatwego zarobienia pieniędzy. Jeśli więc chcesz zarabiać pieniądze w trybie fabularnym w GTA 5, musisz pracować. Nie wszystkie z tych możliwości są całkowicie legalne. Ale w tym świecie im bardziej coś jest nielegalne, tym jest bardziej opłacalne (i ekscytujące).

10. Kradnij w małych sklepach

Nie bylibyśmy Grand Theft Auto, gdybyśmy nie popełniali przestępstw. Dlaczego więc nie połączyć naszej miłości do rzeczy nie do końca legalnych ze zwiększaniem naszych dochodów? Okradanie małych sklepów to jeden z najlepszych sposobów na szybki zarobek w GTA 5. Wystarczy wejść do jednego z małych sklepów, wyciągnąć broń i zagrozić kasjerowi. Może się to zdarzyć na dwa sposoby:

Kasjer wpada w panikę i wydaje Ci wszystkie pieniądze

Kasjer przechodzi do defensywy

Jeśli pojawi się druga opcja, wiesz, co musisz zrobić. Gdy zabijesz kasjera, możesz sam okraść kasę fiskalną, by zdobyć pieniądze. Prosta i sprawna transakcja.

9. Kupuj firmy

Nie wszystkie źródła dochodu muszą być jawnie nielegalne. W trybie fabularnym GTA 5 możesz kupować określone firmy, w zależności od używanej postaci. Niektóre firmy są całkiem czyste, podczas gdy inne służą jako przykrywka dla różnych działań.

Tak czy inaczej, wyglądasz jak odnoszący sukcesy biznesmen i tylko to się liczy. Możesz kupić wiele firm, ale aby wygenerować jak najwięcej pieniędzy, celuj w te najlepsze w GTA 5. Na przykład Franklin może kupić Smoke on the Water, aptekę z konopiami indyjskimi na Vespucci Beach Sidewalk, w Vespucci Beach. Będzie kosztować 204 000 dolarów, ale za 22 tygodnie przyniesie zysk przy tygodniowym dochodzie w wysokości 9300 dolarów. Nieźle jak na odrobinę marihuany, co?

8. Inwestuj na giełdzie

Podobnie jak w prawdziwym świecie, w GTA 5 możesz zanurzyć się w cudownie ekscytujący świat inwestowania na giełdzie, aby zarabiać pieniądze. Czy jest to ryzykowne? Oczywiście. Ale czy można mocno wpłynąć na rynek? W większości przypadków tak.

Nie zawsze ma się gwarancję, że inwestycja na giełdzie z dnia na dzień zmieni Cię w milionera. Możesz wpływać na rzeczy w oparciu o różne misje lub inne działania w grze, aby zwiększyć swoje szanse na sukces. Jednym z najlepszych sposobów wpływania na giełdę są misje zabójstw Lestera, o których porozmawiamy później.

7. Losowe spotkania

W Grand Theft Auto 5 znajdziesz dziesiątki losowych spotkań, w których możesz wziąć udział z Michaelem, Franklinem i Trevorem. Często są to szybkie misje, które oferują nagrody. Zależy od kwoty, którą otrzymasz. Niektórzy nagradzają Cię kilkoma setkami dolarów. Inni mogą zarobić tysiące. Tak więc te krótkie, ale skuteczne misje są idealne, gdy chcesz szybko zarobić pieniądze.

Źródło: thenerdstash.com