GTA 5 eCola ukoronowana przez Rockstar, ale prawdziwym zwycięzcą GTA Online jest Sprunk


Fani GTA 5 eCola oficjalnie wygrali najnowszy konkurs GTA Online Crew i zostali w ten sposób nagrodzeni przez Rockstar Games, ale ponieważ piaskownica dla wielu graczy zaczyna się kończyć przed GTA 6, wygląda na to, że prawdziwymi zwycięzcami może być zielony Sprunk stany.

Jeśli potrzebujesz odświeżenia, 25 sierpnia Rockstar rozpoczął wojnę marek między dwiema firmami produkującymi napoje bezalkoholowe w GTA Online, eColą i Sprunk. Gracze zostali poproszeni o wybranie strony, a następnie spędzenie kolejnych trzech tygodni na dostosowywaniu swoich body, samochodów i postaci, aby odzwierciedlić ich przywiązanie, jednocześnie wypijając jak najwięcej puszek swojego ulubionego wirtualnego napoju, przy czym każda puszka skonsumowana w grze liczyła się jako jedna zagłosuj na Sprunk lub eCola. Wywiązała się dziwaczna wojna gangów, w której gracze posunęli się tak daleko, że organizują złożone misje infiltracyjne, aby spróbować pokonać każdą przeciwną stronę od środka.

Jednak 15 września oficjalnie ogłoszono wyniki, a eCola została zwycięzcą. Gracze GTA Online otrzymają różne gadżety związane z eColą, w tym torbę ze spadochronem, kurtkę uniwersytecką, czapkę z daszkiem i bezpłatne 300 000 USD na swoje konta Maze, niezależnie od tego, czy byli częścią zwycięskiej drużyny, czy nie. „Uczniowie Sprunk, doceniamy wasze wysiłki, z przyjemnością dowiecie się, że w przyszłych wydarzeniach GTA Online pojawią się dodatkowe możliwości zdobycia tego sprzętu Sprunk” – mówi Rockstar, zapowiadając być może kolejną wojnę marek. Ale obecna rywalizacja między fanatykami napojów bezalkoholowych może się nie skończyć, ponieważ Team Sprunk wydaje się mieć ostatniego asa w swoich zielonych rękawach.

„Ponieważ wydaje się, że eCola wygrała”, pisze jeden z graczy GTA Online na Reddicie, „(„ całkowicie legalnie ”i nie było w ogóle sfałszowane), czuję, że to dobry moment, aby coś wskazać”. Użytkownik, DoxVidsYT, dzieli się następnie bombą obrazu: jeśli przyjrzysz się puszce eCola w przeglądarce modeli, na odwrocie etykiety dość wyraźnie widać, że marka jest „własnością firmy Sprunk”.

GTA 5 eCola ukoronowana przez Rockstar, ale prawdziwym zwycięzcą GTA Online jest Sprunk: puszka eCola z GTA 5

„eCola jest zrobiona ze Sprunka, więc… czy to nie oznaczałoby, że Sprunk wygrał?” odpowiada jeden gracz. „To znaczy, że Sprunk był pierwszy” – mówi inny. „Dlatego najlepiej smakuje sprin”. Inni gracze zauważyli, że tekst na puszce błędnie odnosi się do eCola jako „napoju cytrynowego”, prawdopodobnie ujawniając, że Rockstar po prostu ponownie wykorzystał tekst z oryginalnych etykiet Sprunk, a zatem nie można tego uznać za zwycięstwo Sprunka. Niemniej jednak (musujące) wody zostały zabłocone i może zająć inną markę, zanim wojny sodowe GTA Online zostaną naprawdę rozstrzygnięte.

Być może wszystko się uspokoi, zanim usłyszymy o dacie premiery GTA 6. W międzyczasie jednak, jeśli nie możesz znieść kolejnej puszki eCola lub Sprunk, możesz wypróbować inne najlepsze gry w piaskownicy, a może najlepsze gry wieloosobowe na PC.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63248fa120fa4b3a847c80829f077597&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fgta-online-ecola-sprunk-rockstar&c=15711348076960535904&mkt=fr-fr