GTA 5 dodaje bardzo pożądane ulepszenia do PS5 i Xbox Series z łatką zawierającą poprawki


Rockstar ma szczegółową aktualizację 1.56, która wpływa na rozmycie ruchu na konsolach nowej generacji.

Jesteśmy zmęczeni pamiętaniem o tym, ale Grand Theft Auto V wystartował w 2013 roku. Od tego czasu tytuł Gwiazda rocka Został uznany za jeden z najbardziej udanych produktów rozrywkowych wszechczasów, również na PC, PS4 i Xbox One, a prawie dziesięć lat po premierze na PS3 i 360, na nową generację.

W studiu nadal przedłużają żywotność tytułu, regularnie dodając zawartość do GTA Online, ale aktualizacja 1.56 gry wprowadza poprawki i poprawki. W rzeczywistości, jak możemy przeczytać w informacjach o łatce, dodają ulepszenia na PS5 i Xbox Series X|S które były bardzo pożądane przez użytkowników.

Rozmycie ruchu można regulować w nowej generacjiOdnosimy się do nowej opcji, która pozwala dostosuj rozmycie ruchu, wyłączając go w razie potrzeby za pomocą suwaka na maszynach nowej generacji Sony i Microsoft. Niektórzy gracze wolą ostrzejszy obraz kosztem utraty płynności ruchu, więc jest to implementacja, która zadowoli ten profil użytkownika.

Oprócz poprawiania niektórych błędów i unikania zamykania aplikacji, czasy ładowania zostały jeszcze bardziej skrócone, adaptacyjne sprzężenie zwrotne wyzwalacza PS5 jest dostosowywane, a muzyka jest odtwarzana w sposób ciągły podczas imprezy Xbox Live. Łatka jest również dostępny na PC, PS4 i Onechoć z modyfikacjami bardziej nastawionymi na stabilność i rozwiązywanie problemów misji lub trybu reżyserskiego.

Część społeczności zapewnia, że ​​wraz z aktualizacją do gry na komputerze zostały zaimplementowane własne pliki z serii PS5 i Xbox, więc Oczekuje się, że wersje nowej generacji pojawią się na PC. W rzeczywistości, jeśli spojrzymy na system klasyfikacji wiekowej, jest to coś, co możemy przyjąć za pewnik w najbliższej przyszłości.

Subskrybuj kanał 3DJuegos na YouTube

Więcej informacji o: GTA 5, Grand Theft Auto V, Rockstar, aktualizacji, łatce, PS5, Xbox Series i GTA V.Źródło : https://thenewstrace.com/gta-5-adds-much-demanded-improvements-to-ps5-and-xbox-series-with-a-patch-that-includes-fixes/229800/