Mocno zmodyfikowane Red Dead Redemption 2 z ponad 100 modami na karcie NVIDIA RTX 4090

Niemiecki YouTuber prezentuje mocno zmodyfikowane Red Dead Redemption 2 z ponad 100 modami na karcie NVIDIA RTX 4090

Digitale Dreams, niemiecki YouTuber, opublikował nową prezentację graficzną, w której prezentuje grę Red Dead Redemption 2 firmy Rockstar działająca z ponad 100 modami na karcie NVIDIA RTX 4090. Widzieliśmy wiele filmów niemieckiego YouTubera, wraz z jego własnym, niestandardowym presetem Beyond All Limits ReShade Ray Tracing, a dziś chcieliśmy pokazać jego najnowszy film, w którym prezentuje mocno zmodyfikowane Red Dead Redemption 2.

Rezultatem jest oszałamiający i może dać wgląd w to, co można osiągnąć dzięki nadchodzącej kontynuacji Grand Theft Auto firmy Rockstar, GTA 6.

Red Dead Redemption 2 – najlepiej wyglądający tytuł z otwartym światem

Jak większość z was wie, wydana w 2018/2019 na PlayStation 4 i Xbox One, a także PC, kontynuacja Red Dead pozostaje tytułem ostatniej generacji. Oczywiście, podobnie jak w przypadku GTA 5, społeczność moderska dołożyła wszelkich starań, aby gra wyglądała jeszcze lepiej, a gra pozostaje jak dotąd najlepiej wyglądającymi tytułami z otwartym światem.

Ponieważ zarówno RDR2, jak i GTA 5 wyglądają świetnie na PC, można fantazjować o kolejnym tytule Rockstar, najprawdopodobniej Grand Theft Auto 6, które podobno ma zostać wydane w przyszłym roku na PC i konsole obecnej generacji. Oczywiście Red Dead Redemption 2 pozostaje tytułem ostatniej generacji, ale ta grubo zmodyfikowana prezentacja może dać wgląd w to, co jest obecnie możliwe na sprzęcie obecnej generacji.

Ponad 100 modów zmieniających grę na lepsze

Jak powiedziano, ten film pokazuje grę działającą z ponad 100 modami, w tym:

  • mod Dynamic Seasons
  • mod Improved Wildlife
  • ulepszenie trybu fotograficznego
  • poprawkę społeczności dotyczącą problemów graficznych
  • realistyczną modyfikację przeglądu walki
  • mod usuwający efekt winiety
  • mod przywracający równowagę przestępczości i prawa

Pełną listę zastosowanych modyfikacji można pobrać ze strony Nexusmods.

Oszałamiający wynik zmodyfikowanej gry

Poniżej znajduje się nowa prezentacja graficzna Red Dead Redemption 2, która z pewnością zachwyci graczy. Sprawdźcie i oceńcie sami.

„Ten film pokazuje, co można osiągnąć dzięki modom w Red Dead Redemption 2 na PC z kartą NVIDIA RTX 4090. Prezentacja jest po prostu oszałamiająca”.

Dostępność i brak aktualizacji nowej generacji

Red Dead Redemption 2 jest już dostępne na całym świecie na PC i konsole. Do tej pory tytuł z 2018 roku nadal nie otrzymał aktualizacji nowej generacji na PS5 i Xbox Series X|S, ku konsternacji fanów.

Źródło: Wccftech.