Grand Theft Auto VI pojawi się w tym roku-breakinglatest.news-Breaking Latest News


Biorąc pod uwagę ogólną popularność serii, najbardziej oczekiwaną grą w tej chwili będzie prawdopodobnie Grand Theft Auto VI. Jak dotąd jednak wszystko, co otrzymaliśmy, to oficjalne potwierdzenie istnienia gry i oczywiście duże przecieki. Ale kiedy tak naprawdę zostanie to ujawnione?

Na forach GTA zaufany informator Tez2, który wcześniej ujawnił dokładne informacje, powiedział, że oczekuje się, że gra zostanie odpowiednio zaprezentowana wraz ze zwiastunem do końca roku, a Rockstar planuje wydanie następnej zimy.

„Ich celem jest zmiana na zawsze, a nie osadzanie się w kamieniu. Termin to wakacje 2024. W ciągu ostatnich kilku lat było to wielokrotnie odkładane. Niestety, może też przesunąć się na początek 2025 roku. Osobiście myślę, że w tym roku Ogłoszenie jest pewne. Nie sądzę, aby najwyższe kierownictwo mogło przesunąć to dalej na wakacje 2025/2026. Wycinanie większej liczby części gry w DLC do późniejszego wydania jest prawdopodobnie zrównoważone dla zarządzania, a nie dla dalszego opóźnienia.

Tez2 mówi o fakcie, że wiele źródeł wskazuje, że Rockstar wyda bardziej zorientowane na jednego gracza DLC do nadchodzącego Grand Theft Auto VI, zamiast Grand Theft Auto V, które w większości otrzymuje tylko zawartość GTA Online.

Źródło : https://www.breakinglatest.news/technology/rumor-grand-theft-auto-vi-coming-this-year/