Grand Theft Auto V – Ujawniono aktualizację Syndykatu Zbrodni


Grand Theft Auto V oficjalnie otrzymało poważną aktualizację zawartości syndykatu przestępczego 26 lipca, co się dzieje teraz?

Przedmowa: jako aktualizacja zawartości Grand Theft Auto V nie tylko dodaje nowe misje i metody ulepszania dla graczy w GTA Online, ale także poszerza perspektywy rozwoju grup przestępczych w grze. Redaktor przedstawi to szczegółowo poniżej. Jaka jest główna zawartość tej aktualizacji.

Rozwiń nowy biznes:

Tym razem w Grand Theft Auto V grupa przestępcza będzie miała więcej możliwości biznesowych na czarnym rynku, a także rozszerzy karierę grupy przestępczej o nowe biznesy i zajęcia.

szef:

Jako właściciel magazynu w Grand Theft Auto V zawsze możesz zlecić nowemu menedżerowi Lupe pomoc w zakupie przedmiotów specjalnych i zapełnieniu półek, codziennym zadaniem jest wysłanie partii towarów mieszanych do Twojego magazynu, musisz je przerzucić W grze musisz zawsze odkrywać nowe misje i szukać okazji biznesowych.

Lider moto gangu:

Grand Theft Auto V gracz chce znaleźć sposób na zwiększenie dochodów gangu motocyklowego. Możesz zdobyć miłość i pieniądze klienta, modyfikując wymagania dotyczące konfiguracji motocykla klienta. Sindy pomoże ci przygotować się do dodatkowej pracy w barze, trzymając beczki gotowe do napełnienia i przynosząc trochę dochodu dla twojego gangu motocyklowego, podczas gdy klienci przychodzą, aby je wydać.

Ujawniono aktualizację Grand Theft Auto V - Syndykat Zbrodni.jpg

Właściciel klubu nocnego:

W klubie nocnym Grand Theft Auto V, jako właściciel klubu, możesz negocjować z Tonym Princem wszystkie trywialne zadania administracyjne w klubie, wypędzić kłopotliwych gości i wysłać pijanych VIP-ów w bezpieczne miejsce, dzięki czemu wypadki w klubach nocnych są mniej prawdopodobne.

Sprzedaż broni i broni:

Kiedy Ammu-Nation chce podpisać z tobą umowę o współpracy, wystarczy, że wyślesz partię broni i broni do wyznaczonej lokalizacji w Grand Theft Auto V, aby codziennie otrzymywać dodatkowy dochód, i musisz nadal wykonywać nowe misje zaopatrzenia. upewnij się, że twoja podziemna forteca ma wystarczającą ilość broni do sprzedania i popraw postęp badań podziemnej fortecy.

Pełnomocnik ULP:

Agent IAA ULP zastanawiał się nad nagłym wzrostem cen ropy, więc zostaniesz agentem Grand Theft Auto V ULP. Od tego kryminalnego spisku związanego z nagłym wzrostem cen ropy, zbadaj, kto zmawia się w celu manipulowania cenami ropy, agenci ULP będą z tobą w kontakcie przez cały czas, musisz być bardzo ostrożny i nauczyć się ukrywać.

Ujawniono aktualizację Grand Theft Auto V - Syndykat Zbrodni.jpg

Nowe pojazdy pojazdów:

Grand Theft Auto V oficjalnie ujawniono, że pojazdy grupy przestępczej zostaną w pełni zmodernizowane latem i będzie wiele nowych sposobów na uruchomienie, a nawet nowe modele, takie jak PegassiZentorno, Benefactor Stirling GT, Grotti Turismo R, gracze mogą być na bieżąco!

Inne ulepszenia:

Grand Theft Auto V będzie zawierał nowy precyzyjny karabin dalekiego zasięgu z zabójczą celnością, który gracze mogą wykorzystać do szybkiego pokonywania wrogów.

Wprowadzono również pewne zmiany w systemie ekonomicznym syndykatu przestępczego, takie jak możliwość stałego zwiększenia nagród za tryby wyścigu i adwersarza, a także zwiększone nagrody za misje napadów i napady na koniec świata oraz zwiększone zarobki członków gangów motocyklowych, ochroniarzy i poruczników .

Podsumować:

Ta aktualizacja zawartości Grand Theft Auto V Crime Syndicate zawiera pewne ulepszenia, o które prosili gracze, zapewniając graczom większy wybór i swobodę w syndykacie przestępczym, do pewnego stopnia, zwiększając dochód ekonomiczny w grze i wydatki na działania we wszystkich aspektach, kilka nowych aktualizacji zostanie uruchomiony w ciągu najbliższych kilku dni, takich jak otwarcie dwóch nowych salonów samochodowych itp., Gracze mogą na to czekać!Źródło : https://eminetracanada.com/grand-theft-auto-v-crime-syndicate-update-revealed/633496/