Grand Theft Auto V Star ujawnia szczegóły premiery GTA 6

Grand Theft Auto 6: kolejna płyta?

Niekończące się oczekiwanie na fanów Grand Theft Auto

Fani Grand Theft Auto z niecierpliwością czekają, aż Rockstar Games w końcu ujawni kolejną główną część serii. Minęły wieki, odkąd mieliśmy zupełnie nową historię dla serii. Tak naprawdę minęła już dziesiąta rocznica Grand Theft Auto V. Pamiętajcie, że ta gra została pierwotnie wydana na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, więc jasne jest, że fani są gotowi na nową, ekscytującą przygodę. Niestety, na ten moment nie ma zbyt wielu oficjalnych informacji, ale kilka przecieków daje nam przedsmak tego, czego możemy się spodziewać.

Odważne oświadczenie byłego aktora Grand Theft Auto V

Jednak były członek zespołu Grand Theft Auto wydał niedawno zaskakujące oświadczenie na temat Grand Theft Auto 6. Aktor, który wcielił się w kultową rolę Michaela De Santa w Grand Theft Auto V, Ned Luke, wniósł odważne oświadczenie na temat kolejnej gry Ned całkowicie rozumie wielkość rzeszy fanów serii Grand Theft Auto, a ponieważ odegrał główną rolę w ostatniej grze, ma własną rzeszę fanów. Aktor jest gotowy podsycić jeszcze większe oczekiwania i oczekiwania wobec Grand Theft Auto 6. Według PCGamesN, Ned skomentował post na temat przyszłości Grand Theft Auto w związku z premierą Grand Theft Auto V.

Start, który pobije rekordy

Rekord sprzedaży w branży, z przychodami na poziomie 800 milionów dolarów już pierwszego dnia. Rockstar Games ogłosiło nawet, że trzeciego dnia od premiery gra przekroczyła miliard dolarów. Teraz, gdy oczekiwania rosną, Ned Luke ogłasza, że ​​Grand Theft Auto 6 pobije te liczby.

Six pobije wszystkie te liczby w ciągu jednego dnia. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ — Ned Luke (@ned_luke) 17 września 2023 r.

Mogło tak być, ponieważ fani od lat czekali na kolejną grę.Bez przecieków nie wiedzielibyśmy zbyt wiele o grze poza potwierdzeniem przez Rockstar Games, że tytuł jest w fazie rozwoju. Z przecieków wynika jednak, że miejscem akcji nadchodzącej gry będzie Vice City, jednak fabuła i nowości, jakie pojawią się w grze w porównaniu z poprzednią odsłoną, pozostają tajemnicą. Czy sądzisz, że następna gra przekroczy rekordowe przychody pierwszego dnia wynoszące 800 milionów dolarów?

Źródło: www.bing.com