Grand Theft Auto V osiągnął 155 milionów sprzedanych egzemplarzy od premiery w 2013 roku


Dołącz do liderów gier online na GamesBeat Summit Next, który odbędzie się w dniach 9-10 listopada. Dowiedz się więcej o tym, co będzie dalej.


Take-Two Interactive ujawniło dzisiaj w swoim najnowszym raporcie finansowym, że Grand Theft Auto V sprzedał ponad 155 milionów egzemplarzy na całym świecie. Jest to wzrost w porównaniu z poprzednią liczbą 150 milionów, którą firma ogłosiła podczas poprzedniego raportu o zyskach.

Grand Theft Auto V osiągnął poziom 150 milionów, biorąc pod uwagę przychody Take-Two w pierwszym kwartale fiskalnym w sierpniu. Firma odnotowała wówczas, że gra sprzedała się w tym kwartale w ponad 5 milionach egzemplarzy. Wydaje się, że ten trend się utrzymuje, ponieważ gra sprzedała się o 5 milionów więcej w drugim kwartale roku podatkowego.

Biorąc pod uwagę, że wydanie nowej generacji GTA V jest jeszcze kilka miesięcy (zarówno ta gra, jak i samodzielna Grand Theft Auto Online zostały niedawno opóźnione do marca 2022 r.), wydawałoby się, że gra nie ma więcej światów do podbicia. Według Take-Two, GTA Online nadal stanowi dużą część ciągłego sukcesu gry. Firma wspomina o swojej niedawno uruchomionej aktualizacji Online, Los Santos Tuners.

Take-Two dodał, że zarówno GTA V, jak i GTA Online przyczyniły się do części swojego sukcesu w tym kwartale, wraz z Borderlands 3 i NBA 2K.

GryBeat

Credo GamesBeat dotyczące branży gier brzmi „gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jakie znaczenie mają dla Ciebie wiadomości — nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się jej zaangażowaniem.

Jak to zrobisz? Członkostwo obejmuje dostęp do:

  • Newslettery, takie jak DeanBeat
  • Wspaniali, edukacyjni i zabawni mówcy na naszych wydarzeniach
  • Możliwości nawiązywania kontaktów
  • Wywiady tylko dla członków specjalnych, czaty i wydarzenia „otwartego biura” z personelem GamesBeat
  • Rozmawianie z członkami społeczności, personelem GamesBeat i innymi gośćmi na naszym Discord
  • A może nawet fajna nagroda lub dwie
  • Wprowadzenia do stron o podobnych poglądach

Zostań członkiemSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B9C58D8E4F5143F4B587B6DB610BB641&url=https%3A%2F%2Fventurebeat.com%2F2021%2F11%2F03%2Fgrand-theft-auto-v-reaches-155-million-units-sold-since-2013-launch%2F&c=13461581338223962450&mkt=fr-fr