Grand Theft Auto: Trilogy – The Definitive Edition wydane w Korei; Plotki o premierze listopadowej


Podążając za uporczywymi i powszechnymi plotkami o przeróbkach pierwszych 3 GTA tytułów, nowy ranking w Korei tylko dziesięciokrotnie zwiększył te nadzieje. Ta ocena wymienia tytuł jako Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Dzięki informacjom z nieujawnionych źródeł Kotaku obszernie informował o tej kolekcji w ciągu ostatniego roku. Początkowo ta trylogia pierwszych 3 GTA gry miały się ukazać w październiku tego roku. Mimo to wprowadzono kilka zmian w wydaniach, takich jak z Grand Theft Auto V wersje nowej generacji zostaną opóźnione do marca 2022 r., co było dość dużym skokiem w czasie premiery. Jednak według tych źródeł mówiących do Kotaku, ta ostateczna trylogia nie została opóźniona w takim samym stopniu, jak zaktualizowana iteracja Grand Theft Auto V i zamiast tego zostanie wydany w listopadzie.

Teraz, gdy ta gra znajduje się na tablicy rankingowej, te plotki mają teraz znacznie bardziej merytoryczną podstawę, zamiast być pełnymi nadziei marzeniami fanów. Mimo to zawsze najlepiej jest łagodzić pragnienia, a data premiery może zostać zmieniona w stosunku do tego nieoficjalnego oczekiwania.

Możesz wyświetlić ocenę koreańską dla Grand Theft Auto: Trilogy – The Definitive Edition tutaj.

Kredyt do Nibellion na Twitterze za zauważenie tej wiadomości.

Nie podano, na jakich platformach pojawi się ta trylogia, ale można bezpiecznie założyć, że PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X|S są prawdopodobnymi pierwszymi platformami do wydania.

Source : https://noisypixel.net/grand-theft-auto-trilogy-the-definitive-edition-rated-korea/