Grand Theft Auto Trilogy Remaster potwierdzony przez Rockstar na 2021 rok


Wciąż o tym rozmawiamy Grand Theft Auto 5 wydaje się, że co tydzień. Gra jest kultową i prawdziwie historyczną wersją w bibliotece branżowej. Oczekujące wydanie GTA 6 może być jeszcze wiele lat. Na szczęście w Internecie krążą plotki o zremasterowanej kolekcji starych GTA gry spełniły się dzisiaj. Po usłyszeniu o remasterze starej trylogii klasyków Rockstar Games, firma potwierdziła dziś projekt online. Fani będą mogli ponownie odwiedzić trzy kultowe gry z serii lub wypróbować je po raz pierwszy jeszcze w tym roku. Z Trylogia Grand Theft Auto remaster potwierdzony przez Rockstar Games, oto czego możemy się spodziewać po nadchodzącym wydaniu.

Rockstar Games potwierdza Trylogia Grand Theft Auto Remaster

Źródło obrazu: Rockstar Games

W tweecie z gry Rockstar, studio oficjalnie potwierdziło oczekujące wydanie nowej kolekcji. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition może być długą nazwą, która nie spływa z języka. Niemniej w kolekcji znajdą się trzy klasyczne gry z kultowej serii. W trylogii zremasterowane wersje Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, oraz Grand Theft Auto: San Andreas chodź w zestawie. W tym miesiącu mija 20. rocznica GTA 3, gra, która naprawdę zapoczątkowała serię.

Raport z Trylogia Grand Theft Auto Remaster przyszedł wcześniej tego lata. Jak się okazuje, plotki faktycznie opierały się na prawdzie. Kolekcja nie ma na razie daty premiery. To powiedziawszy, Rockstar twierdzi, że gra zostanie wydana „pod koniec tego roku”. Wszystkie te gry doprowadziły do ​​kulminacji Grand Theft Auto V, wydany początkowo na Xbox 360 i PS3. Gra została ponownie wydana na Xbox One i PS4, a później pojawi się na PS5 i Xbox Series X w marcu 2022 roku.

Nie da się ukryć, że gry prowadzące do GTA 5 odegrał ogromną rolę w popularności serialu. Ogłoszenie przez studio trylogii remaster zawierało pochwałę dla GTA 3, stwierdzając „oprócz wytyczenia nowej ścieżki dla gatunku otwartego świata, Grand Theft Auto III przyjęty GTA jako zjawisko kulturowe”. Firma Rockstar Games dodała: „chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim wszystkim GTA fani, którzy wspierali gry przez ostatnie dwie dekady.” Nadchodząca remaster trylogii ukaże się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i Rockstar Games Launcher na PC.

Jeśli myślisz, że wrócisz do tych klasycznych gier teraz, gdy Trylogia Grand Theft Auto remaster jest potwierdzony, więc dajcie znać w komentarzach! Dziękujemy za przeczytanie Comic Years dla wszystkich rzeczy związanych z grami, komiksami i popkulturą.

Wyróżnione zdjęcie: Rockstart Games

Taylor w wolnym czasie uwielbia grać w gry wideo. Ma dwa stopnie naukowe z komunikacji politycznej i napisał pracę magisterską o marksizmie i wykorzystywaniu sportowców z college’u. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas z żoną i dwoma owczarkami australijskimi. Zawsze nosi słuchawki i jest zagorzałym fanem Cubsów.

GTAGrand Theft Auto San AndreasTrylogia Grand Theft AutoGrand Theft Auto Vice CityGTA 5GTA 6

Source : https://comicyears.com/gaming/grand-theft-auto-trilogy-remaster-confirmed/