Grand Theft Auto: The Trilogy, zremasterowana kolekcja GTA 3, Vice City i San Andreas, zadebiutuje w tym roku


Rockstar Games świętuje 20 lat od premiery Grand Theft Auto III, potwierdzając, że klasyk z 2001 roku, wraz z Vice City i San Andreas, zostanie ponownie wydany na nowoczesne konsole i komputery PC w jednej specjalnej kolekcji.

Ta znana wcześniej kolekcja, nazwana Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, zawiera szereg ulepszeń graficznych i rozgrywki w trzech grach, które ugruntowały GTA jako popularną nazwę. Rockstar nie ujawnia, jakie są te konkretne ulepszenia, ale obiecuje ujawnić więcej informacji w nadchodzących tygodniach. Niezależnie od ulepszeń Rockstar twierdzi, że gry nadal zachowują swój klasyczny wygląd i styl.

Edycja Ostateczna pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC za pośrednictwem Rockstar Games Launcher jeszcze w tym roku. W pierwszej połowie 2022 roku pojawi się również na iOS i Androidzie.

Aby zrobić miejsce dla kolekcji, Rockstar ogłosił również, że w przyszłym tygodniu usunie istniejące wersje każdej gry ze sklepów cyfrowych.


Co sądzisz o Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition? Jakie są twoje wspomnienia z grania w każdą grę? Daj nam znać w komentarzach!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/08/grand-theft-auto-the-trilogy-a-remastered-collection-of-gta-3-vice-city-and-san-andreas