Grand Theft Auto: The Trilogy z listopadową datą premiery


Trzy klasyczne gry GTA, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas, otrzymają datę premiery ulepszonych wersji tych gier nowej generacji na początku listopada. Wszystko będzie dostępne na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Rockstar Games Launcher.

Według Rockstara:

Z przyjemnością informujemy, że Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie dostępne cyfrowo 11 listopada w PlayStation Store, Microsoft Store na Xbox, Nintendo eShop i Rockstar Games Launcher, z fizyczną premierą na Xbox Series X|S i Xbox One, Nintendo Switch i PlayStation 4 już 7 grudnia.

Składający się z definiujących gatunek Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zawiera nowe wersje wszystkich trzech tytułów dostępnych razem i ulepszonych dla nowej generacji .

Poznaj gry, od których wszystko się zaczęło — wprowadzając bezprecedensową wolność i zanurzenie w trzech żywych, oddychających światach wypełnionych przezabawną akcją, bogatą, kinową fabułą, klasycznymi postaciami i niezapomnianą muzyką.

Przenosząc klasyczne światy Liberty City, Vice City i San Andreas na nowoczesne platformy, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition debiutuje z nowym, nowoczesnym sterowaniem, inspirowanym GTAV, a także z ogólnymi ulepszeniami wizualnymi, takimi jak zwiększenie rozdzielczości i ulepszone wierność wizualna na całym świecie i wiele więcej, aby wiernie dostroić i ulepszyć wszystkie trzy gry, zachowując jednocześnie ich oryginalną estetykę.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition wprowadza szeroko zakrojone nowoczesne ulepszenia sterowania, w tym ulepszenia celowania i namierzania, zaktualizowane koła broni i stacji radiowych, zaktualizowane minimapy z ulepszoną nawigacją, umożliwiającą graczom ustawianie punktów trasy do miejsc docelowych, zaktualizowane osiągnięcia, trofea i nie tylko. Wersja na Nintendo Switch zawiera również elementy sterujące charakterystyczne dla Switcha, w tym celowanie w żyroskopie, a także przybliżanie, przesuwanie i wybór menu na ekranie dotykowym, podczas gdy wersja na PC obejmuje obsługę NVIDIA DLSS i dodatkowe nowe osiągnięcia za pośrednictwem Rockstar Games Social Club.

Dodatkowe ulepszenia we wszystkich trzech tytułach obejmują całkowicie przebudowany system oświetlenia; ulepszone cienie, pogoda i odbicia; ulepszone modele postaci i pojazdów; wraz z nowymi teksturami w wyższej rozdzielczości w budynkach, broni, drogach, wnętrzach i nie tylko. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zawiera również szereg ulepszeń otoczenia, w tym nowe listowie, gładsze powierzchnie i zwiększoną odległość rysowania, aby zapewnić nowy poziom głębi i przejrzystości na całym świecie.

Pierwotnie opracowany przez Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition został dostosowany do nowoczesnych platform przez Grove Street Games przy użyciu silnika Unreal Engine, aby uczynić te klasyki bardziej żywymi i wciągającymi niż kiedykolwiek, celebrując spuściznę serii, która na nowo zdefiniowała interaktywność rozrywki i przyczyniły się do przeniesienia gier wideo do centrum kultury.

Gracze będą mogli również doświadczyć Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition z Xbox Game Pass od 11 listopada.

Grand Theft Auto III – The Definitive Edition będzie dostępne na PlayStation Now od 7 grudnia.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=93AE46F73C614698B0B0D66F6E5E498F&url=https%3A%2F%2Fwww.gameindustry.com%2Fnews-industry-happenings%2Fgrand-theft-auto-the-trilogy-gets-november-release-date%2F&c=4310852451820973528&mkt=fr-fr