Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ukaże się 11 listopada


Trzy kultowe miasta, trzy epickie historie, jedna definitywna kolekcja. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition obejmuje określenie gatunku Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City, oraz Grand Theft Auto: San Andreas razem — każdy ulepszony dla nowej generacji i dostępny razem na Xbox One i Xbox Series X|S.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie dostępna cyfrowo 11 listopada w sklepie Microsoft Store na konsoli Xbox z fizyczną premierą na Xbox One i Xbox Series X|S 7 grudnia.

Poznaj gry, od których wszystko się zaczęło — wprowadzając bezprecedensową wolność i zanurzenie w trzech żywych, oddychających światach wypełnionych przezabawną akcją, bogatą, kinową fabułą, klasycznymi postaciami i niezapomnianą muzyką.

Przenieś klasyczne światy Liberty City, Vice City i San Andreas na nowoczesne platformy Xbox, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition debiuty nowe GTA V-zainspirowane nowoczesnym sterowaniem, a także wszechstronne ulepszenia wizualne, takie jak zwiększenie rozdzielczości i ulepszona wierność wizualna na całym świecie, a także wiele innych, aby wiernie dostroić i ulepszyć wszystkie trzy gry, zachowując jednocześnie ich oryginalną estetykę.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition wprowadza szeroko zakrojone nowoczesne ulepszenia sterowania, w tym ulepszenia celowania i namierzania, zaktualizowane kierownice broni i stacji radiowych, zaktualizowane minimapy z ulepszoną nawigacją, umożliwiającą graczom ustawianie punktów trasy do miejsc docelowych, zaktualizowane osiągnięcia i nie tylko.

Dodatkowe ulepszenia we wszystkich trzech tytułach obejmują całkowicie przebudowany system oświetlenia; ulepszone cienie, pogoda i odbicia; ulepszone modele postaci i pojazdów; wraz z nowymi teksturami w wyższej rozdzielczości w budynkach, broni, drogach, wnętrzach i nie tylko. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zawiera również szereg ulepszeń środowiskowych, w tym nowe listowie, gładsze powierzchnie i zwiększoną odległość rysowania, aby zapewnić nowy poziom głębi i przejrzystości na całym świecie.

Pierwotnie opracowany przez Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition został dostosowany do nowoczesnych platform przez Grove Street Games przy użyciu Unreal Engine aby uczynić te klasyki bardziej żywymi i wciągającymi niż kiedykolwiek, celebrując spuściznę serii, która na nowo zdefiniowała interaktywną rozrywkę i pomogła przenieść gry wideo do centrum kultury. Bądź na bieżąco z Rockstar Newswire, aby uzyskać więcej informacji i odwiedź zupełnie nową witrynę Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Gracze będą mogli również doświadczyć Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition z Xbox Game Pass od 11 listopada

Plus, spodziewajcie się więcej zabawy i specjalnych niespodzianek z okazji 20. rocznicy Grand Theft Auto III w GTA Online — jak upamiętniająca bonusowa koszulka kija baseballowego w tym tygodniu GTA IIInajbardziej pamiętna broń do walki w zwarciu.

Xbox Live

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

gry Rockstar

59,99 USD

Trzy kultowe miasta, trzy epickie historie. Zagraj w definiujące gatunek klasyki oryginalnej trylogii Grand Theft Auto: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas zaktualizowane dla nowej generacji, teraz z ogólnymi ulepszeniami, w tym genialnym nowym oświetleniem oraz ulepszenia otoczenia, tekstury w wysokiej rozdzielczości, zwiększone odległości rysowania, sterowanie i celowanie w stylu Grand Theft Auto V i wiele więcej, ożywiając te ukochane światy na zupełnie nowych poziomach szczegółowości. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zawiera: • Grand Theft Auto III: Wszystko zaczyna się w Liberty City. Dzięki rewolucyjnej swobodzie poruszania się w dowolnym miejscu i podbijania każdego, Grand Theft Auto III sprawia, że ​​centrum przestępczego podziemia jest na wyciągnięcie ręki, jeśli masz dość odwagi, by go wziąć. • Grand Theft Auto: Vice City: Witamy w latach 80. XX wieku. Z dekady wielkich włosów i pastelowych garniturów pochodzi historia jednego człowieka, który wspiął się na szczyt kryminalnego stosu. Grand Theft Auto powraca z opowieścią Tommy’ego Vercettiego o zdradzie i zemście w przesiąkniętym neonami tropikalnym mieście pełnym nadmiaru i pełnym możliwości. • Grand Theft Auto: San Andreas: Pięć lat temu Carl „CJ” Johnson uciekł z mgły Los Santos w San Andreas… miasta rozdzierającego się przez kłopoty z gangami, narkotyki i korupcję. Teraz jest początek lat 90-tych. CJ musi wrócić do domu – jego matka została zamordowana, rodzina się rozpadła, a przyjaciele z dzieciństwa zmierzają ku katastrofie. Po powrocie do dzielnicy kilku gliniarzy wrabia go w zabójstwo, zmuszając CJ do podróży przez cały stan San Andreas, aby uratować rodzinę i przejąć kontrolę nad ulicami w następnej iteracji serii to wszystko zmieniło. Opracowany przez Rockstar Games, zaadaptowany przez Grove Street Games.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/22/grand-theft-auto-trilogy-definitive-edition-coming-november-11/