Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane


Po wielu, wielu przeciekach, Rockstar Games oficjalnie ogłosiło Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, w skład którego wchodzą Grand Theft Auto 3, Vice City i San Andreas. Zaktualizowane gry zostaną wydane na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch i PC (za pośrednictwem Rockstar Games Launcher) „pod koniec tego roku”. Porty mobilne pojawią się w przyszłym roku.

Wszystkie trzy gry „będą zawierać kompleksowe ulepszenia, w tym ulepszenia graficzne i nowoczesne ulepszenia rozgrywki dla wszystkich trzech tytułów, przy jednoczesnym zachowaniu klasycznego wyglądu i stylu oryginałów”. Więcej szczegółów podamy w nadchodzących tygodniach. Rockstar nie potwierdził jeszcze, czy gry zostaną wydane jako pojedynczy pakiet, jako pojedyncze tytuły, czy oba.

Istniejące wersje wszystkich trzech gier zostaną usunięte z cyfrowych witryn sklepowych w przyszłym tygodniu. Rockstar ogłosił również, że gry trafią na iOS i Androida w pierwszej połowie 2022 roku.

Plotki o remasterach krążyły od miesięcy i pojawiło się kilka poważnych przecieków, w tym odniesienia do trylogii we własnym launcherze gier Rockstar, wyciekły logotypy i osiągnięcia, a trylogia została nawet oceniona w Korei Południowej.

Remastery zostaną wydane w ramach 20. rocznicy GTA 3, a GTA Online zostanie zaktualizowane o wydarzenia związane z rocznicą, ubrania, malowania i nie tylko. Rockstar zapowiada, że ​​dla graczy GTA Online czekają niespodzianki, „w tym nadchodząca możliwość niecodziennej aktywności mającej miejsce w południowym San Andreas i wokół niego…”

Oprócz obchodów rocznicy, Rockstar zapowiedział także coś, co wydaje się być nowym dodatkiem GTA Online na ten rok, mówiąc, że „niektórzy dobrze znane kontakty i znajomi znajomi potrzebują twojej pomocy w rozwijaniu ich „legalnego biznesu” – z wieloma niespodziankami wkrótce do ujawnienia!”

Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City i Grand Theft Auto San Andreas są uważane za jedne z najlepszych gier z serii. Podobnie jak w przypadku wszystkich gier Grand Theft Auto, każdy tytuł koncentruje się na życiu i zbrodniach głównego bohatera, który stara się zrobić to w wielkim fikcyjnym mieście w Stanach Zjednoczonych.

Każda recenzja gry IGN Rockstar w historii

Vice City na przykład ma siedzibę w Miami, podczas gdy San Andreas jest połączeniem południowej Kalifornii i Nevady. Sprawdź wszystkie nasze recenzje dotyczące GTA 3, Vice City i San Andreas.

Trylogia, miejmy nadzieję, przyciągnie fanów, gdy Rockstar przygotuje nową wersję Grand Theft Auto 5 na PlayStation 5, która została opóźniona do 2022 roku. Chociaż ludzie wydają się bardziej niż cokolwiek spragnieni wiadomości o Grand Theft Auto 6.

Matt TM Kim jest redaktorem wiadomości IGN. Możesz do niego dotrzeć @lawoftd.

Source : https://www.ign.com/articles/grand-theft-auto-trilogy-definitive-edition-announced