Grand Theft Auto Online: Nowa aktualizacja wprowadzająca misje policyjne i polowanie na nagrody w czerwcu.

Nadchodzi ważna nowa zawartość dla fanów Grand Theft Auto Online, gry opracowanej przez Rockstar Games, spółkę zależną Take-Two Interactive Software Inc. Ta aktualizacja, która zostanie wdrożona w czerwcu, obiecuje przynieść emocje, wprowadzając polowanie na nagrody i misje policyjne , dając graczom przedsmak działań organów ścigania na ruchliwych ulicach San Andreas.

Treść bogata w nowe funkcje

Gracze będą mieli okazję stworzyć własną firmę zajmującą się polowaniem na nagrody i odzyskiwaniem kaucji. To rozszerzenie zawartości obejmuje nowe elementy kosmetyczne dla łowców nagród, takie jak odznaki i kamizelki kuloodporne.

Na tym ta aktualizacja się nie kończy, ponieważ gracze będą mogli także wziąć udział w misjach policyjnych prowadzonych przez Vincenta, postać wprowadzoną w poprzedniej aktualizacji kasyna. Dodatkowo narzędzie do tworzenia zawartości gry zostanie ulepszone, aby umożliwić tworzenie wyścigów Drift i Drag, a także dodanie dodatkowych narzędzi i akcesoriów w przypadku jeszcze bardziej wyszukanych wydarzeń.

Niekwestionowana popularność GTA Online

W miarę jak narasta oczekiwanie na ostateczną premierę GTA 6, ta aktualizacja przypomina o niesłabnącej popularności GTA Online, która w dalszym ciągu generuje znaczne przychody dla Rockstar i Take-Two Interactive. Gra, która ukaże się jeszcze w tym miesiącu na Xbox, PlayStation i PC, zaoferuje graczom nowe możliwości chaosu i przygody.

Aktualizacja, której nie mogą przegapić fani Grand Theft Auto Online, którzy chcą odkryć nowe doznania w uniwersum gry.

Źródło: www.bing.com