ślącz się do społeczności GTA+ i otrzymaj ekskluzywne korzyści dzięki członkostwu. Dołącz już dziś!

Grand Theft Auto Online: podwójne premie i nowości

Grand Theft Auto Online: nowe wydarzenia, wyzwania i premie

Grand Theft Auto V to największy, najgłębszy i najbogatszy otwarty świat gry, a teraz wraz z Grand Theft Auto Online gracze mogą doświadczyć dynamicznego i stale ewoluującego świata online dla maksymalnie 30 graczy.

Podwójne premie GTA$ i RP

Ten tydzień to podwójne premie GTA$ i RP za gry w przewadze oraz wydarzenia i wyzwania w trybie swobodnym. Co więcej, napad na schowek w trzy różne dni w tym tygodniu zapewni dodatkowe 100 000 GTA$.

Nowa odzież i akcesoria

Znajdź nowe buty Ugglies i mankiety w sklepach odzieżowych w całym południowym San Andreas.

Jazda próbna premium

Na PlayStation 5 i Xbox Series X|S pojawiła się jazda próbna premium: Principe Deveste Osiem. Próba czasowa HSW w tym tygodniu odbywa się między Terminalem a Chiliad Mountain State Wilderness.

Salon sportów motorowych Premium Deluxe

W tym tygodniu w salonie Premium Deluxe Motorsport Simeona pojawiły się takie samochody jak Karin Futo GTX, Coil Cyclone, Pegassi Vacca, Vapid Contender i Übermacht Zion Classic.

Wypróbuj Vapid Chino, Grotti Turismo Classic i Bravado Gauntlet Hellfire

Na torze testowym możesz wypróbować Vapid Chino, Grotti Turismo Classic i Bravado Gauntlet Hellfire.

Nagroda LS Car Meet

Jeśli znajdziesz się w pierwszej trójce wyścigu pościgowego przez trzy dni z rzędu, otrzymasz Swinger Ocelota – mityczny sportowy klasyk z wieloletnim wyścigowym rodowodem.

Nagroda główna Koła Szczęścia

Koło Szczęścia rozdaje fortuny o różnej wielkości. Główną nagrodą w tym tygodniu jest Vapid Desert Raid – terenowa ciężarówka z trofeami, zbudowana do wspinania się po klifach i skalnych ścianach bez zalewania się potem.

Zniżki na furgonetki z bronią

Szukaj furgonetki z bronią, aby kupować z rotującego arsenału przecenionych broni, w tym 20% zniżki na karabinek serwisowy, 15% zniżki na przedmioty do rzucania i 20% zniżki na zbroję. Członkowie GTA+ otrzymują 25% zniżki na koszt Railguna, a także inne zniżki.

Członkowie GTA+

Do