„Grand Theft Auto Online” dodaje premie klubów nocnych, ostatni tydzień pojedynku Sprunk vs. eCola, korzyści GTA+, zniżki i nie tylko


Kiedy młody naciągacz uliczny, emerytowany rabuś na bank i przerażający psychopata zostają uwikłani w jedne z najbardziej przerażających i obłąkanych elementów przestępczego półświatka, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą dokonać serii niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezwzględnym mieście, w którym nie mogą ufać nikomu, a już najmniej sobie nawzajem.

Przełączaj się między połączonymi życiami Michaela, Trevora i Franklina, gdy rozpoczynają serię napadów w Los Santos i hrabstwie Blaine w największym, najgłębszym i najbogatszym otwartym świecie, jak dotąd, z ulepszeniami świata gry, które obejmują nową dziką przyrodę, ulepszoną pogodę i obrażenia efekty i szereg nowych szczegółów do odkrycia.

Grand Theft Auto V zawiera również Grand Theft Auto Online, dynamiczne i stale ewoluujące uniwersum sieciowe dla maksymalnie 30 graczy, a także wszystkie istniejące ulepszenia rozgrywki i treści wydane od czasu premiery Grand Theft Auto Online.

Awansuj po szczeblach kariery, aby zostać prezesem własnego przestępczego imperium, handlując kontrabandą lub załóż klub motocyklowy i rządź na ulicach. Wykonuj śmiałe napady kooperacyjne, weź udział w napędzanych adrenaliną wyścigach kaskaderskich, rywalizuj w unikalnych trybach adwersarza lub twórz własne treści, którymi możesz grać i dzielić się nimi z całą społecznością GTA.

W tym tygodniu w GTA Onlinepotentaci klubów nocnych zobaczą, jak ich zyski wzrosną, dzięki możliwości zdobycia dodatkowych GTA$ w misjach sprzedaży magazynu klubów nocnych i podwojenia zwykłego dziennego dochodu klubu nocnego.

Ponadto, gdy Sprunk vs. eCola Showdown wkracza w ostatni tydzień, entuzjaści eCola mogą pokazać swoją lojalność wobec marki, korzystając z darmowej pary Red Glow Shades. A dla tych, którzy chcą grać po obu stronach, w tym tygodniu za darmo dostępne są barwy Sprunk i eCola.

Najważniejsze to:

 • Bonusy klubów nocnych:
  • Podwojony Klub nocny Dochód dzienny
  • Bonus 250 000 GTA$ za ukończenie jednej misji sprzedaży magazynu klubu nocnego
  • Kolejny bonus 250 000 GTA$ za ukończenie trzech Misje sprzedaży magazynu klubu nocnego
  • Wszystko Zniesione zostają opłaty za korzystanie z klubów nocnych do 14 września
 • Potrójne GTA$ i RP o Southern San Andreas Super Sport Series
 • Podwójne GTA$ i RP na Sumo
 • Podwójne premie GTA$, RP i towary w bitwach biznesowych
 • Darmowa para odcieni Red Glow do logowania
 • W tym tygodniu w salonie Simeon Premium Deluxe Motorsport: Czerwony Gallivanter Baller (wcześniej niedostępny do kupienia na stronach internetowych w grze), Canis Seminole Frontier w malowaniu Metallic Garnet Red w połączeniu z malowaniem Old Wood, Dinka Sugoi w Metallic Red i przystrojony w malowanie Wave, Classic Blaze Red Dinka Blista Kanjo w barwach listy zakupów (dostępne do zastosowania w dowolnym warsztacie samochodowym po osiągnięciu rangi 11) oraz perłowy czerwony tulipan Torino Declasse w barwach The Bad
 • Na wystawie w salonie Luxury Autos: Benefactor BR8 (w komplecie z barwami eCola) i Truffade Nero w kolorze Pearlescent Wine Red (dostępne do zastosowania w dowolnym sklepie samochodowym po 5 uruchomieniach Turbo)
 • Nagroda główna w Kole Szczęścia: Obey 8F kreślarz
 • Jazdy testowe LS Car Meet: Vulcar Warrener HKR, Progen GP1 i Declasse Drift Tampa
 • Przejażdżka nagrodą LS Car Meet: Czerwony Pegassi Osiris za wygranie wyścigu Car Meet trzy dni z rzędu
 • Na PlayStation 5 i Xbox Series X|S
  • Jazda próbna premium Hao: Imponte Arbiter GT
  • Ten weekend Próba czasowa prac specjalnych Hao odbywa się między East Vinewood a Vespucci Beach i oferuje Podwójne GTA$ i RP.
 • Zniżki w klubach nocnych: 40% zniżki na kluby nocne, 60% zniżki na ulepszenia wyposażenia klubów nocnych, zatrudnienie członków personelu i ulepszenia zabezpieczeń będą kosztować o 50% mniej, a do tego darmowy szampan we wszystkich klubach nocnych i szafce muzycznej
 • 50% zniżki Ulepszenia Benny’s Original Motor Works
 • Zniżki na pojazdy: 40% zniżki Imponte Arbiter GT, Atomic Blimp, Ocelot Swinger, Declasse Tulip, Coil Brawler, Vulcar Warrener HKR i Buckingham Alpha-Z1, plus 30% zniżki na Nagasaki Havok, Progen GP1 i B-11 Strikeforce
 • Bezpłatne oznaczenia Sprunk i eCola
 • Bieżące miesięczne korzyści GTA+: Nowy Declasse Vigero ZX wraz z ulepszeniem osiągów Hao Special Works, dwoma ekskluzywnymi malowaniami dla muscle cara, darmowym klubem Vespucci Beach MC, bezpłatną odzieżą i akcesoriami i nie tylko
 • Najlepsze bonusy do gier: GTA Online gracze, którzy pomyślnie połączą swoje konto Rockstar Games Social Club z Prime Gaming, otrzymają 125 000 GTA$ za grę w dowolnym momencie w tym tygodniu
 • Ostatni tydzień pojedynek Sprunk kontra eCola: Gracze mogą nadal głosować na swoją ulubioną markę, dołączając do oficjalnej ekipy Sprunk lub eCola w Social Club, pijąc puszki każdego napoju i odbierając darmowe stroje Sprunk lub eCola Bodysuit w dowolnym sklepie odzieżowym.

Przychody z klubów nocnych i klubów nocnych rosną w górę

Kiedy zachodzi słońce, dochody rosną — przynajmniej dla bywalców, promotorów i szlachty, którzy są właścicielami klubów nocnych. Dzienny dochód z klubów został w tym tygodniu podwojony, więc regularnie odwiedzaj sejf, zanim się zapełni. Misje sprzedaży magazynu klubu nocnego nagradzają również właścicieli premią 250 000 GTA$ za ukończenie jednej misji sprzedaży i kolejną premią 250 000 GTA$ za ukończenie łącznie 3 misji. Ponadto wszystkie powiązane opłaty za usługi klubów nocnych zostaną zniesione do 14 września.

Rozgrywka Sprunk vs. eCola wkracza w ostatni tydzień

Podczas gdy eCola dokonuje ostatecznego nacisku, aby zostać koronowanym na władcę napojów gazowanych, kusząc wyborców przejęciem miasta, ambasadorowie marki eCola mogą telegrafować swoją lojalność, twierdząc, że Odcienie czerwonego blaskubezpłatnie po zalogowaniu się do GTA Online w dowolnym momencie tego tygodnia.

Zagłosuj na swoją ulubioną napoje gazowane przed końcem tygodnia poprzez:

 • Dołączenie do oficjalnej ekipy Sprunk lub eCola Social Club — każdy liczy się jako jeden głos.
 • Odbiór strojów Sprunk i eCola ze sklepów odzieżowych w grze również liczy się jako głos.
 • Spożywanie jak największej ilości wybranego napoju. Każdy z nich można spożyć w automatach lub w sekcji Przekąski w menu interakcji gracza, liczy się jako jeden głos. Przekąski konsumowane za pomocą koła broni nie liczą się do sumy.

W przyszłym tygodniu gadżety zwycięskiej marki będą bezpłatnie dostępne dla wszystkich chętnych — w tym tematyczna kurtka Varsity, czapka i torba na spadochron.

Tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

 • Testowa jazda premium w tym tygodniu: Imponte Arbiter GT: Odwiedź warsztat Hao Special Works w Los Santos Car Meet, aby ulepszyć kwalifikujące się pojazdy do poziomu znacznie przekraczającego ich stację — w tym tygodniu w ofercie testowej jest Imponte Arbiter GT z kilkoma tuzinami dodatkowych koni, na wszelki wypadek.
 • Próba czasowa HSW i bonusy: Gdy twoje ciało i umysł ponownie zaaklimatyzują się do nowej idei „najwyższej prędkości”, nadszedł czas, aby sprawdzić, czy możesz pokonać zegar w tym tygodniu Próba czasowa HSW: krótka, ale słodka wycieczka widokowa z East Vinewood na plażę Vespucci, gdzie jedynym konkurentem jest niepowstrzymana, niewzruszona siła czasu. Przesuwanie się do linii startu i próba próby czasowej HSW w tym tygodniu zaowocuje: Podwójne GTA$ i RP.

Premium Deluxe Motorsport Showroom

Całkowicie legalny, stuprocentowy salon wystawowy Simeona jest wypełniony wyborem pojazdów, które kwalifikujący się nabywcy mogą przeglądać, jeździć próbnie po ulicach przez maksymalnie pięć minut lub kupować od razu, jeśli poruszy cię duch. Odwiedź salon Premium Deluxe Motorsport, aby zobaczyć:

 • Czerwony Gallivanter Ballerwcześniej niedostępne do zakupu na stronach w grach
 • The Canis Seminole Frontier w kolorze Metallic Garnet Red w połączeniu z barwą Old Wood
 • A Dinka Sugoi pomalowane na metaliczną czerwień i przystrojone w kolorystykę Wave
 • Klasyczny Blaze Red Dinka Blista Kanjo zapakowane w barwy listy zakupów (dostępne do zastosowania w dowolnym sklepie samochodowym po osiągnięciu 11. rangi)
 • Perłowy czerwony Torino Zdeklasuj Tulipan wyposażony w barwy The Bad

Salon luksusowych samochodów

Odwiedź salon Luxury Autos, dogodnie zlokalizowany po drugiej stronie ulicy od Record A Studios, aby przyjrzeć się bliżej czerwonym wersjom Benefactor BR8 (w komplecie z eCola Livery) oraz Truffade Nero w kolorze Pearlescent Wine Red (dostępne do złożenia pod adresem dowolny Auto Shop po 5 uruchomieniu Turbo).

2X GTA$, RP i towary w bitwach biznesowych

Prywatne przedsiębiorstwo jest ostatecznym polem bitwy: odwieczna walka między podażą a popytem, ​​korporacja kontra korporacja, pracownik przeciw pracownikowi. Prowadź wojnę, biorąc udział w Bitwy biznesowe przeciwko innym potentatom — wszyscy, którzy wezmą udział, zarobią 2X GTA$, RP, oraz Dobra za zaangażowanie w tym tygodniu.

2X GTA$ i RP za Sumo

Przepychaj się o pozycję, uderzaj w rywali, wykonuj nagłe manewry wymijające — nie ma jednego podręcznika do wykorzystania Sumo to gwarantuje sukces. Jakakolwiek strategia działa dla Ciebie, wszystkie strony zarobią 2X GTA$ i RP za grę Sumo przez cały tydzień.

3x GTA$ i RP za superserie sportowe Southern San Andreas

W ramach trwającego wydarzenia Sprunk vs. eCola i jako założyciele sponsorzy Southern San Andreas Super Sport Series, zawodnicy będą zarabiać Potrójne nagrody za udział w Seria SSASS do końca tego tygodnia.

Na podium kasyna: Obey 8F Drafter

Wyzwanie Sprunk kontra eCola wkracza w trzeci i ostatni tydzień, a Diamond Casino & Resort rozpoczyna zabawę z czerwonym Obey 8F Drafterem, który zajmuje pierwsze miejsce na podium.

Przejażdżka nagrodą w samochodzie: Pegassi Osiris

LS Car Meet oferuje konkurencyjne typy, które wygrywają Wyścig samochodowy trzy dni z rzędu czerwony Pegassi Osiris w roli Nagrody.

Przetestuj Vulcar Warrener HKR, Progen GP1 i Declasse Drift Tampa
W tym tygodniu tor testowy oferuje przejazdy próbne za kierownicą czerwonych wersji Vulcar Warrener HKR, Progen GP1 i Declasse Drift Tampa.

GTA+

Korzyści w tym miesiącu dla członków GTA+ obejmują:

 • Declasse Vigero ZX, w komplecie z ulepszeniem wydajności Hao Special Works
 • Dwie barwy Declasse Vigero ZX wyłącznie dla członków GTA+
 • Klub klubowy Vespucci Beach
 • 50% premii GTA$ i RP za motocyklowe misje sprzedaży, kontrakty klubowe i zlecenia z dodatkowym dochodem
 • Bezpłatna odzież i akcesoria oraz nie tylko

Odwiedź stronę GTA+, aby sprawdzić wszystkie korzyści członkostwa GTA+ dostępne do 28 września. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak w pełni wykorzystać członkostwo GTA+, zapoznaj się z Przewodnikiem GTA+ .

RABATY:

Istnieje wiele zniżek i wyprzedaży skierowanych do tych, którzy osobiście zainwestowali w sukces sceny życia nocnego Los Santos: Nieruchomości klubów nocnych są o 40% tańsze — w międzyczasie modernizacje wyposażenia klubów nocnych są tańsze o 60%, ulepszenia zabezpieczeń i zatrudnianie członków personelu klubów obydwa będą kosztować o 50% mniej, a szampan jest dostępny dla wszystkich w każdym klubie nocnym i szafce muzycznej.

Prowadzenie kwalifikujących się pojazdów do Benny’s Original Motor Works w centrum Strawberry i modernizacja wyposażenia będzie w tym tygodniu kosztować o 50% mniej niż zwykle. Poniżej znajduje się pełna lista przecenionych pojazdów, w tym kilka, które Benny chciałby mieć na swoich poplamionych smarem rękawicach.

 • Imponte Arbiter GT – zniżka 40%
 • Atomowy sterowiec – zniżka 40%
 • Ocelot Swinger – zniżka 40%
 • Declasse Tulip – zniżka 40%
 • Coil Brawler – zniżka 40%
 • Vulcar Warrener HKR – zniżka 40%
 • Buckingham Alpha-Z1 – zniżka 40%
 • Havok w Nagasaki – zniżka 30%
 • Progen GP1 – zniżka 30%
 • B-11 Strikeforce – zniżka 30%

Najlepsze korzyści w grach

Gracze GTA Online, którzy pomyślnie połączą swoje konto Rockstar Games Social Club z Prime Gaming, otrzymają 125 000 GTA$ za grę w dowolnym momencie w tym tygodniu.

Wszystkie bonusowe GTA$ zostaną wpłacone na Twoje konto w banku Maze w ciągu 72 godzin od rozpoczęcia kolejnego cotygodniowego wydarzenia. Aby zapewnić sobie dostęp do przyszłych korzyści, koniecznie odwiedź Najlepsze gry i zarejestruj się.

Grand Theft Auto V jest obecnie dostępny na PS4, PS5 , Xbox One, Xbox Series X|S i PC.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631a2dcdeca64016bdc3a540f88842ee&url=https%3A%2F%2Fwww.worthplaying.com%2Farticle%2F2022%2F9%2F8%2Fnews%2F133593-grand-theft-auto-online-adds-nightclub-bonuses-last-week-of-sprunk-vs-ecola-showdown-gta-benefits-discounts-and-more%2F&c=17255305033114766409&mkt=fr-fr