„Grand Theft Auto Online” dodaje muscle car Imponte Ruiner ZZ-8, łupy przemytników, korzyści GTA+, zniżki i nie tylko


Kiedy młody naciągacz uliczny, emerytowany rabuś na bank i przerażający psychopata zostają uwikłani w jedne z najbardziej przerażających i obłąkanych elementów przestępczego półświatka, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą dokonać serii niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezwzględnym mieście, w którym nie mogą ufać nikomu, a już najmniej sobie nawzajem.

Przełączaj się między połączonymi życiami Michaela, Trevora i Franklina, gdy rozpoczynają serię napadów w Los Santos i hrabstwie Blaine w największym, najgłębszym i najbogatszym otwartym świecie, jaki dotychczas miał miejsce, z ulepszeniami świata gry, które obejmują nową dziką przyrodę, ulepszoną pogodę i obrażenia efekty i szereg nowych szczegółów do odkrycia.

Grand Theft Auto V zawiera również Grand Theft Auto Online, dynamiczne i stale ewoluujące uniwersum online dla maksymalnie 30 graczy, a także wszystkie istniejące ulepszenia rozgrywki i treści wydane od czasu premiery Grand Theft Auto Online.

Awansuj po szczeblach kariery, aby zostać prezesem własnego przestępczego imperium, handlując kontrabandą lub załóż klub motocyklowy i rządź na ulicach. Wykonuj śmiałe napady kooperacyjne, weź udział w napędzanych adrenaliną wyścigach kaskaderskich, rywalizuj w unikalnych trybach adwersarza lub twórz własne treści, którymi możesz grać i dzielić się nimi z całą społecznością GTA.

Nowe łupy z aktualizacji The Criminal Enterprises będą kontynuowane w tym tygodniu w GTA Online, ponieważ Imponte Ruiner ZZ-8 Muscle car wjeżdża na podłogę salonu Luxury Autos, a w południowym San Andreas pojawiają się nowe możliwości odkrycia łupów przemytników.

Dodatkowe zalety to:

 • Nowy pojazd: Imponte Ruiner ZZ-8
 • Nowe odkrycia: Miej oko na Samolot przemytników palenie i spadanie z nieba i na kropki flary Szlak przemytników – każda prowadzi do ukrytych skrytek
 • 200 000 GTA$ i 50% więcej GTA$ i RP za wypełnienie dowolnego kontraktu MC Clubhouse
 • Darmowe suwaki do basenu w dzikie paski do grania GTA Online w tym tygodniu
 • Darmowe słuchawki douszne White Beat Off za ukończenie dowolnej misji dozbrojenia, magazynu klubu nocnego, MC lub misji sprzedaży specjalnego ładunku
 • Podwójne premie GTA$ i RP za wszystkie wyścigi lądowe i powietrzne
 • Na wystawie na podłodze salonu Premium Deluxe Motorsport do jazdy próbnej i zakupu: Klasyczny czerwony Vapid Speedo – wcześniej niedostępny w GTA OnlineWeeny Dynasty w kolorze Classic Saddle Brown z malowaniem Oye Taxi, Vulcar Fagaloa w kolorze Metallic Cast Iron Silver w kolorze Classic Stripes, Karin Sultan Classic w kolorze Classic Olive Green i Tribal Throwback Livery oraz Declasse Impaler w kolorze Metallic Race Yellow wyposażony w malowanie Lowrider
 • Na wystawie na podłodze salonu Luxury Autos: Zupełnie nowy Imponte Ruiner ZZ-8 w klasycznym pomarańczowym kolorze i perłowej ciemnej stali Ocelot Pariah w barwach Ocelot Stripe
 • Nagroda główna w Kole Szczęścia: Dewbauchee Rapid GT Classic
 • Przejażdżka nagrodą LS Car Meet: Zdobądź Vapid Retinue za umieszczenie w pierwszej piątce wyścigów ulicznych dwa dni z rzędu
 • Na PlayStation 5 i Xbox Series X|S:
  • Jazda próbna premium Hao: Übermacht Sentinel XS
  • Ten weekend Próba czasowa prac specjalnych Hao zabiera graczy z farmy wiatrowej Ron Alternates na Wyspę Elizejską
 • Jazdy testowe: Cyklon zwojowy, Emperor ETR1 i Pfister Comet S2
 • 40% zniżki na wszystkie kluby i 50% zniżki na kurtki motocyklowe
 • Zniżki na pojazdy: 50% zniżki na Ocelot Pariah i Pegassi Vortex, 40% zniżki na Karin Sultan Classic, Declasse Impaler, Willard Faction Custom i Benefactor Glendale
 • Bieżące korzyści GTA+ w tym miesiącu: Darmowa Lampadati Corsita z Legendary Motorsport, ulepszenia biura, 50% premii GTA$ i RP za Operację Papierowy Szlak, darmowe ubrania i akcesoria oraz dodatkowe premie dla członków
 • Najlepsze bonusy do gier: GTA Online gracze, którzy pomyślnie połączą swoje konto Rockstar Games Social Club z Prime Gaming, otrzymają 125 000 GTA$ za grę w dowolnym momencie w tym tygodniu

Imponte Ruiner ZZ-8 Muscle Car już dostępny

Lata 2000 nie dały nam wiele poza rozczarowaniem. Ale dla tych, którzy pamiętają, dali nam również wyczynowy ZZ-8, najlepszy model w linii Ruiner.

The Imponte Ruiner ZZ-8 muscle car — już dostępny w Southern San Andreas Super Autos.

Mayday nad Los Santos i hrabstwem Blaine

Miej oko na niebo, ponieważ krążą plotki o przemytniczym samolocie, który wysyła sygnał alarmowy. Jeśli samolot spadnie, oportuniści powinni przeszukać wrak w poszukiwaniu nielegalnych nagród, które mogły znajdować się na pokładzie.

A jeśli zauważysz flarę kłębiącą się w niebo, koniecznie zbadaj i podążaj tropem: tajemniczy dobroczyńca ukrył skrytki przemytników w odległych rejonach południowego San Andreas, gotowe do splądrowania.

Salon Premium Deluxe Motorsport
Przejdź się po salonie Simeona, aby sprawdzić następujące pojazdy, przetestować je i od razu kupić:

 • Klasyczny czerwony Vapid Speedo, wcześniej niedostępny w GTA Online
 • Dynastia Weeny w malowaniu Classic Saddle Brown i barwach Oye Taxi
 • Vulcar Fagaloa w kolorze Metallic Cast Iron Silver i owinięty w kolorystykę Classic Stripes
 • Karin Sultan Classic w klasycznej oliwkowej zieleni i barwach Tribal Throwback
 • Declasse Impaler w kolorze Metallic Race Yellow i wyposażony w malowanie Lowrider

Salon luksusowych samochodów
Przejdź przez ulicę od Record A Studios, aby obejrzeć witrynę salonu Luxury Autos, na której znajduje się zupełnie nowy Imponte Ruiner ZZ-8 w klasycznym pomarańczowym kolorze. Do tego Ocelot Pariah przeceniony o 50% w tym tygodniu — pomalowany na piękną perłową ciemną stal i owinięty w Ocelot Stripe Livery.

Tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Jazda próbna premium Hao: Übermacht Sentinel XS: Odwiedź dział Special Works Hao w samym sercu LS Car Meet, aby zapoznać się z jazdą testową premium w tym tygodniu, super-doładowaną wersją Übermacht Sentinel XS to z pewnością przestraszy każdego, kto ma nieszczęście podzielić się z nim światłem stopu.

Próba czasowa HSW w tym tygodniu: Podłoga i przetnij trasę między farmą wiatrową Ron Alternates u podnóża pasma górskiego San Chianski a parkiem przemysłowym Wyspy Elizejskiej — w tym tygodniu Próba czasowa HSW.

Premie za kontrakty MC Clubhouse i nie tylko

Wypełniam dowolne Umowa z klubem MC w tym tygodniu otrzymasz dodatkowe 50% GTA$ i RP oraz premię do melodii 200 000 GTA$ (dostarczany w ciągu 72 godzin od zakończenia).

Gracze, którzy zalogują się do GTA Online przed 24 sierpnia, otrzymają darmową parę suwaków do basenu w dzikie paski, dzięki którym będzie fajnie i swobodnie.

A pomyślne ukończenie dowolnej misji dozbrojenia, magazynu w klubie nocnym, MC lub misji sprzedaży specjalnego ładunku nadal zapewni graczom bezpłatną parę słuchawek White Beat Off.

2X GTA$ i RP za wyścigi lądowe i powietrzne

Zrekompensuj swoje rosnące składki na ubezpieczenie zdrowotne w tym tygodniu na miejscu kierowcy lub w kokpicie — wszystko Grunt oraz Wyścigi lotnicze wypłaci 2X GTA$ i RP tym, którzy odważą się kusić los.

Przejażdżka nagrodą w samochodzie: Vapid Retinue
Wykwalifikowani zawodnicy, którzy plasują się w pierwszej piątce w Seria wyścigów ulicznych przez dwa dni z rzędu zdobędzie kluczyki do Vapid Retinue, samochodu rajdowego klasy robotniczej, zbudowanego, by wytrzymać próbę czasu.

Przetestuj Coil Cyclone, Emperor ETR1 i Pfister Comet S2
Odwiedź tor testowy w LS Car Meet, aby dać Coil Cyclone, Emperor ETR1 i Pfister Comet S2 pobieżny obrót między kolumnami na pomalowanym torze, ścigać się z rówieśnikami w Wdrapywać się lub zegar w a Okres próbny — wszystko bez osobistych kosztów.

Na podium kasyna: Dewbauchee Rapid GT Classic
Odwiedź lobby Diamond Casino & Resort i zakręć Kołem Szczęścia codziennie, aby wygrać GTA$ i inne nagrody — w tym Dewbauchee Rapid GT Classic na podium w pobliżu.

GTA+

Korzyści w tym miesiącu dla członków GTA+ obejmują:

 • Samochód sportowy Lampadati Corsita
 • Aktualizacje dla Twojego biura wykonawczego
 • Bezpłatna odzież i akcesoria
 • 50% premii GTA$ i RP za misje operacji Paper Trail
 • Dodatkowe bonusy członkowskie

Odwiedź stronę GTA+, aby sprawdzić wszystkie korzyści członkostwa GTA+ dostępne do 31 sierpnia. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak w pełni wykorzystać członkostwo GTA+, zapoznaj się z Przewodnikiem GTA+.

Rabaty:

Upewnij się, że Twoja ukradkowa działalność motocyklowa nabiera tempa: wszystkie kluby są 40% taniej w Maze Bank Foreclosures, a kurtki motocyklowe są 50% taniej we wszystkich lokalnych sklepach odzieżowych.

Chcesz wzmocnić swoją listę pojazdów? Nie szukaj dalej…

 • Ocelot Pariah – zniżka 50%
 • Karin Sultan Classic – zniżka 40%
 • Pegassi Vortex – zniżka 50%
 • Declasse Palownik – zniżka 40%
 • Niestandardowa frakcja Willarda – zniżka 40%
 • Dobroczyńca Glendale – zniżka 40%

W przyszłym tygodniu w GTA Online mamy dobre wieści dla lojalistów Sprunk i eCola, którzy chcą reprezentować swoją markę. Poza tym Lamar potrzebuje Twojej pomocy w zlokalizowaniu zaginionego produktu, jest nowa broń do odkrycia i wiele więcej.

Najlepsze korzyści w grach

Gracze GTA Online, którzy pomyślnie połączą swoje konto Rockstar Games Social Club z Prime Gaming, otrzymają 125 000 GTA$ za grę w dowolnym momencie w tym tygodniu.

Wszystkie bonusowe GTA$ zostaną wpłacone na Twoje konto w banku Maze w ciągu 72 godzin od rozpoczęcia kolejnego cotygodniowego wydarzenia. Aby zapewnić sobie dostęp do przyszłych korzyści, koniecznie odwiedź Najlepsze gry i zarejestruj się.

Grand Theft Auto V jest obecnie dostępny na PS4, PS5 , Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Więcej artykułów na temat Grand Theft Auto VŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fe7e4e6bb8417f92e9d76206977b5b&url=https%3A%2F%2Fworthplaying.com%2Farticle%2F2022%2F8%2F18%2Fnews%2F133209-grand-theft-auto-online-adds-the-imponte-ruiner-zz-8-muscle-car-smuggler-loot-gta-benefits-discounts-and-more%2F&c=7462662943227510270&mkt=fr-fr