Grand Theft Auto: Najlepsze postacie kobiece, Ranking


Grand Theft Auto to jedna z najpopularniejszych i pełnych akcji gier wyścigowych wszech czasów. Chociaż nie jest to idealna gra, nadal ma jeden z najlepszych systemów przeciwdziałania oszustwom, mroczne i intrygujące postacie ze świetnymi historiami oraz zawsze ekscytujący świat z epickimi napadami i świetnymi opowiadaniami. Choć do tej pory jej bohaterami byli zawsze mężczyźni GTA miał też kilka pamiętnych drugorzędnych postaci kobiecych.


Powiązane: Każda premiera gry wideo już wkrótce na PC

Grand Theft Auto zapewniło fanom fantastyczne wrażenia z rozgrywki zarówno online, jak i offline, a niektóre z najbardziej zabawnych scen śmierci w grach również wydarzyły się w GTA. Dzięki wspaniałej muzyce i grafice oraz ekscytującym fabule ten przygodowy wyścigowiec jest idealny zarówno dla początkujących, jak i okazjonalnych graczy. Podczas gdy Grand Theft Autopostacie żeńskie miały tylko drobne części w dość brutalnym i pełnym przygód świecie gry, wciąż robiły niezapomniane wrażenie na graczach, na dobre i na złe.

GAMERANT WIDEO DNIA

5/5 Elizabeta Torres

Elizabeta Torres jest jedną z najfajniejszych i najtwardszych postaci kobiecych w obu GTA IV: Zagubieni i Potępieni oraz Grand Theft Auto IV. Jest jedną z najlepszych postaci kobiecych w GTA z mroczną, ale intrygującą historią. Elizabeta jest znana jako jedna z najbardziej bezwzględnych i odnoszących sukcesy dilerów narkotyków w GTA.

Wykorzystuje swoje koneksje, aby rozwijać swoje imperium i jest w stanie z łatwością mordować tych, którzy stoją jej na drodze lub chcą ją skrzywdzić. Podczas gdy Grand Theft Auto jest jedną z niewielu gier, które karzą graczy za polowanie na niewinnych NPC, gracze wciąż mogą polować na swoich wrogów podczas swoich misji. Mimo młodego wieku Elizabeta stała się jedną z najsilniejszych dilerek w podziemnym świecie Bohana, a także została szefową Niko Bellica i Johnny’ego Klebitza.

4/5 Mercedes Cortez

Mercedes Cortez jest łatwy Grand Theft Autojest najbardziej znaną i ulubioną kobiecą postacią dzięki jej seksownemu wyglądowi i bardzo rozwiązłej naturze. Podczas gdy GTAŚwiat jest prawie wypełniony striptizerami i eskortami, postać Mercedesa jest tą, która ma najwięcej historii i była częścią większości fabuł w grach.

Mercedes szybko stał się jedną z najpopularniejszych postaci kobiecych w Grand Theft Auto serial, który również miał niewielki udział w GTA Vice City. Historia Mercedesa i jej ojca jest jedną z najbardziej znanych historii GTA fani, zwłaszcza ci, którzy szukają najlepszych lokalizacji na klub nocny i lubią tę grę ze względu na naładowane seksualnie historie i postacie. Mercedes już budowała swoje kontakty w mieście, zanim stała się motylem nocy, a nawet stała się jednym z miłosnych zainteresowań Tommy’ego Vercettiego.

3/5 Maude Eccles

Chociaż postać Maude Eccles jest drugorzędna, nadal jest jedną z najciekawszych w świecie Grand Theft Auto V. Jest szefową małej firmy łowców nagród. Maude przekazała jedne z najbardziej ekscytujących misji, aby GTA graczy podczas prowadzenia swojej małej firmy z jej podupadłego domu z przyczepą.

Powiązane: Zabawne sposoby na złamanie fizyki w grach

Grand Theft Auto to jedna z najlepszych gier z otwartym światem wszech czasów z dobrze wykonanymi postaciami, ponieważ ta gra słynie z intrygujących pomniejszych postaci. Chociaż Maude może nie być jednym z największych graczy w GTA ona jest jedną z najbardziej honorowych. Maude zawsze robi wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić sprawiedliwość ofiarom i pomóc swoim łowcom nagród umieścić złoczyńców tam, gdzie ich miejsce. Chociaż jest twardą postacią, która nie dba o to, czy nagrody zostaną złapane martwe czy żywe, ma również nadzieję i marzy o lepszym życiu.

2/5 Catalina

Catalina to jedna z najfajniejszych postaci z jedną z najbardziej kultowych pozycji z dwoma pistoletami wszechczasów Grand Theft Auto. Jest nie tylko jedną z najlepszych postaci w świecie GTA ale także jedną z najtwardszych antagonistek w historii. Catalina to jedna z najmroczniejszych i najsilniejszych postaci w Grand Theft Auto franczyza z mnóstwem potężnych umiejętności i brutalną historią.

GTA to jedna z najbardziej brutalnych i zabawnych gier samochodowych, a potężni złoczyńcy, tacy jak Catalina, zamienili te gry w jedną z najbardziej kultowych. Była jednym z najbardziej sadystycznych i okrutnych złoczyńców w Grand Theft Auto seria. Chociaż może mieć wybuchowy temperament i jest psychopatą, nadal jest jedną z najbardziej inteligentnych postaci, która z powodzeniem planuje i prowadzi wiele nielegalnych biznesów. Obrabowuje banki, sprzedaje broń i narkotyki, jednocześnie czerpiąc przyjemność z zabijania niewinnych przechodniów.

1/5 Tanisha

Chociaż Tanisha jest drobną postacią kobiecą, jest również jedną z pamiętnych osób, które wciąż zdołały wywołać dość duże reakcje emocjonalne ze strony graczy. Wraz z GTAnajbardziej znienawidzonych misji, stała się jedną z najbardziej znienawidzonych postaci w historii gry, a większość graczy uważa, że ​​jest jedną z najbardziej obłudnych i irytujących postaci w serii.

Dobra czy zła, Tanisha wciąż ma jedną z najciekawszych i przemyślanych osobowości na świecie Grand Theft Auto seria. Burzliwy związek Tanishy z Franklinem był jednym z najbardziej pamiętnych w GTA franczyzowa. Mimo że większość fanów nie lubiła jej postaci, nadal miało sens, że chce odejść od brutalnego życia gangu, zwłaszcza po śmierci brata.

Więcej: Franczyzy gier wideo, które przeszły najlepsze z 2D do 3DŹródło : https://gamerant.com/grand-theft-auto-best-female-characters/