Grand Theft Auto Leaker sugeruje, że GTA 6 będzie miał DLC dla jednego gracza


Wygląda na to, że Grand Theft Auto 6 może bardzo dobrze mieć DLC, które koncentruje się na części gry dla jednego gracza, według znanego informatora.

Rockstar Games rozszerzyło się na Grand Theft Auto 4 doświadczenie z pokaźnymi DLC w postaci Zagubieni i potępieni oraz Ballada o geju Tony. Każdy Grand Theft Auto 4 Rozszerzenie wprowadziło nowe grywalne postacie, rozwój historii i funkcje rozgrywki, które fani mogą sprawdzić, zdobywając szerokie uznanie, a nawet otrzymując własną, samodzielną wersję. Fani mieli nadzieję, że Rockstar Games wyda podobnej jakości DLC dla jednego gracza dla Grand Theft Auto 5ale nigdy nie nadszedł, a zamiast tego studio skupiło wszystkie swoje wysiłki popremierowe na niezwykle popularnym Grand Theft Auto Online tryb wieloosobowy.

GAMERANT WIDEO DNIA

Można by oczekiwać, że Rockstar Games będzie nadal koncentrować się na internetowych częściach swojej gry Grand Theft Auto gry, ale wydaje się, że Grand Theft Auto 6 może rzeczywiście zobaczyć powrót DLC dla jednego gracza. Zasugerował to wtajemniczony i przeciek Tez2, pisząc na GTA fora. Według Teza2, Grand Theft Auto 6 DLC będzie takie, jak planowała ekspansja Rockstar Games GTA 5 zanim zdecydował się skupić na nim swoją uwagę GTA Online. Podobno będzie to obejmować nowe miasta i misje, które zostaną zaplanowane przed premierą gry, kiedy tylko będzie to możliwe.

POWIĄZANE: Grand Theft Auto 6 ustanowi kreatywne testy porównawcze według Take-Two


Renomowani znawcy już wcześniej to powiedzieli Grand Theft Auto 6 będzie zawierała ewoluującą mapę, z czasem dodawane nowe miasta, więc będzie to śledzić te roszczenia. Tez2 powiedział, że miasta będą mniejsze niż główne Grand Theft Auto 6 miasto, porównując nową zawartość do rzeczy takich jak Cayo Perico z GTA Online lub misje North Yankton z Grand Theft Auto 5tryb fabularny. „Jeśli będziemy mieli szczęście, od czasu do czasu możemy otrzymać w pełni rozwinięte nowe miasto” – powiedział Tez2 w poście.

Post Tez2 zawierał szczegółowe informacje na temat niektórych planów Rockstar dotyczących Grand Theft Auto 5 które najwyraźniej zostały złomowane. Rockstar Games planowało Grand Theft Auto 5 DLC dla jednego gracza, a w pewnym momencie najwyraźniej zamierzał nawet wprowadzić do gry Liberty City, ale przekreślił te pomysły w 2015 roku.


Pogłoski o GTA 5 dodanie Liberty City utrzymywało się przez lata, a niektórzy wierzą, że miasto zostanie dodane do GTA Online. Wiele dużych GTA Online aktualizacje pojawiały się i znikały bez Liberty City iw tym momencie wydaje się bardzo mało prawdopodobne, że plotki okażą się prawdziwe.

W sumie, Grand Theft Auto 6Podobno okno wydania to 2024, więc można sobie wyobrazić, że Rockstar skupi większość swoich wysiłków na nowej grze, która posuwa się do przodu.

Grand Theft Auto 6 jest w fazie rozwoju.

WIĘCEJ: Grand Theft Auto 6 może rozwiązać jedną z największych wad GTA 5

Źródło: Tez2 – Fora GTA (przez GameMe)
Źródło : https://gamerant.com/grand-theft-auto-6-single-player-dlc/