Grand Theft Auto: Jakie jest według ciebie najlepsze dzieło?

Jaka jest Twoja ulubiona gra GTA?

Grand Theft Auto

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na pojawienie się Grand Theft Auto 6. Ogłoszenie tego tytułu zajęło trochę czasu, ale teraz, gdy jest już oficjalnie w drodze, możemy nie możemy się doczekać, co przyniesie. Czy jest więc lepszy moment, aby spojrzeć wstecz na markę i zobaczyć, jak daleko zaszło Rockstar Games? Oczywiście żadna lista nie jest idealna i Twoja opinia będzie prawdopodobnie pod pewnymi względami znacznie różnić się od naszej.

Grand Theft Auto 6

Ogólnie rzecz biorąc, początek franczyzy zaczyna się z hukiem, a następnie ewoluuje. Ale w rzeczywistości tak nie było w przypadku Grand Theft Auto. Przynajmniej nie w taki sposób, w jaki myślisz. Pierwotne GTA, zanim było trójwymiarowe i trzecioosobowe, miało styl z góry na dół i zupełnie inną strukturę misji. Pomimo mieszanych recenzji gra wypadła dobrze komercyjnie, co umożliwiło dalszy rozwój.

Grand Theft Auto 2

Niestety, sprawy komplikują się w przypadku Grand Theft Auto 2, tytułu, który również zebrał bardzo negatywne recenzje, w tym bardzo niską ocenę niektórych wersji na konsole przenośne. To wtedy Rockstar wiedział, że musi podnieść poprzeczkę, dosłownie i w przenośni.

Grand Theft Auto: Londyn 1969 i Londyn 1961

Grupuję te dwie gry razem, ponieważ są bardzo podobne, różniące się ośmioma latami. Te „rozszerzenia” chwalono za muzykę z lat 60. Na szczęście przynajmniej w jednej rzeczy zrobili dobrze!

Grand Theft Auto Advance

Gdybyś miał zgadnąć, na której platformie GTA nigdy nie będzie dostępne, powiedziałbyś, że Nintendo, prawda? Ale w ramach serii ukazały się dwie gry na systemy Nintendo, zaczynając od Grand Theft Auto Advance na GBA. Tytuł odgórny, który próbował zintegrować nowe elementy, ale w sposób mieszany.

Grand Theft Auto 3

Grand Theft Auto 3 to gra, która przeniosła GTA ze średniej serii do legendy. Tytuł ten oznaczał przejście od widoku z góry do otwartego świata 3D, umożliwiając bardziej wciągające i brutalne wrażenia z gry. Gra była najlepiej sprzedającym się tytułem 2001 roku i doczekała się spin-offów, które miały wykorzystać jej sukces.

Źródło: www.bing.com