Grand Theft Auto 6: spodziewana „rekordowa” sprzedaż w przyszłym roku

Grand Theft Auto 6: Take-Two obiecuje wybuchową nową premierę w 2025 roku

Nieznośne czekanie

Firma wydawnicza Take-Two, stojąca za wyczekiwaną grą Grand Theft Auto 6, przygotowuje graczy do ważnego wydarzenia zaplanowanego na przyszły rok. Ta nowa zapowiedź tylko potwierdza nasze wcześniejsze doniesienia, że ​​tajny moloch Rockstar nie jest tak daleko.

Niesamowity wynik finansowy w perspektywie

Lainie Goldstein, dyrektor finansowy Take-Two, powiedziała niedawno na konferencji inwestorów, że „znacząca zmiana” i „rekordowe poziomy wydajności operacyjnej” są na horyzoncie. Innymi słowy, wydawca przygotowuje się do zgarnięcia kolosalnych sum.

„Jesteśmy przekonani, że kroki, które nasze zespoły podejmują w tym roku, przygotowują nas do solidnego wzrostu” – powiedział Goldstein. „Dzięki naszym wspólnym wysiłkom jesteśmy przekonani, że w 2025 roku uda nam się dokonać istotnej zmiany, która zaowocuje osiągnięciem nowych rekordów wydajności operacyjnej w przyszłym i kolejnych latach. »

Imponujące prognozy finansowe

Take-Two spodziewa się rekordowych przychodów w wysokości 8 miliardów dolarów w nadchodzącym roku podatkowym, co stanowi znaczny wzrost w porównaniu z obecnymi danymi.

Przełomowe gry już wkrótce

Dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick, doprowadził graczy do ślinotoku, kiedy powiedział: „Rok finansowy 2025 jest bardzo wyczekiwany dla naszej firmy. W ciągu ostatnich kilku lat przygotowywaliśmy naszą firmę do wydania imponującej gamy projektów, które naszym zdaniem przeniosą naszą działalność na jeszcze wyższy poziom sukcesu. »

„W roku fiskalnym 2025 planujemy wydać kilka przełomowych gier, które naszym zdaniem wyznaczą nowe standardy w naszej branży i umożliwią nam osiągnięcie ponad 8 miliardów dolarów w rezerwacjach netto i ponad 1 miliard dolarów skorygowanych nieograniczonych przepływów pieniężnych z działalności operacyjnej. »

„Spodziewamy się, że utrzymamy tę dynamikę, osiągając jeszcze lepsze wyniki w roku fiskalnym 2026 i później. »

Szczegóły nowej płyty

Oczekuje się, że Grand Theft Auto 6 będzie zawierać mapę opartą na Vice City (prawdziwym Miami), która z czasem będzie się rozszerzać.

Źródło: www.eurogamer.net