Grand Theft Auto 6: Integracja kryptowalut potwierdzona?

Grand Theft Auto 6: dodanie kryptowalut podpala społeczność gier wideo

Krążą pogłoski, że waluty cyfrowe mogą trafić do Grand Theft Auto 6, a w świecie gier i kryptowalut panuje zamieszanie. Cóż, może tylko jeden z tych światów, ponieważ jesteśmy pewni, że gracze nienawidzą kryptowalut. Choć jest to niepotwierdzone, szum zaczął się od wirusowego tweeta „Gordona” na Crypto Twitterze, który ma prawie pół miliona obserwujących. Twierdził, że GTA 6 będzie umożliwiać płatności w Bitcoinach, Ethereum i Tether. Tweet wraz z fałszywym zwiastunem gry wywołał burzę – w mgnieniu oka ponad 500 000 wyświetleń pokazało, jak bardzo fani GTA 6 są głodni wszelkich informacji.

Satyryczny potencjał komentarza w GTA 6

Pomysł integracji kryptowalut z GTA 6 wydaje się trafny. Kultowa satyra serialu mogła zachwycać się cyfrowymi walutami, czy to naśmiewając się z licznych oszustów, czy z miłośników kryptowalut. Bylibyśmy nawet gotowi zaakceptować Dogecoin. Nie może być gorzej niż CumRocket. Sugeruje się, że integracja Bitcoina lub Ethereum dodałaby nowe warstwy rozgrywki, pogłębiając systemy ekonomiczne gry, ale wątpimy, czy Rockstar to rozważy. Gra taka jak GTA 6 nie może służyć jako królik doświadczalny dla kryptowaluty, chociaż ukłon w stylu Michaela Caine’a na koniec The Dark Knight Rises byłby fajny.

Kolejne kroki w GTA 6

GTA 6 ukaże się około listopada 2025 roku, co ma zbiegać się ze szczytem czteroletniego cyklu płynności. To najbardziej oczekiwany produkt rozrywkowy wszechczasów. Z makroekonomicznego punktu widzenia wypuszczanie go w innym terminie nie miałoby sensu finansowego. Nie udzielamy porad finansowych i nigdy tego nie zrobimy, ale będziemy śledzić poczynania Take-Two, gdy ujawnione zostaną zwiastuny rozgrywki z GTA 6. Ta gra będzie szalona; szczerze, nie możemy się doczekać, żeby w to zagrać.

Źródło: www.bing.com