Grand Theft Auto 5, który od prawie dziesięciu lat odgrywa znaczącą rolę w branży gier, wydaje się być zastępowany przez korporację


Grand Theft Auto 5 wydanych na PS3 i Xbox 360 w 2013 roku i od tego czasu odnosi sukcesy w trzech generacjach konsol. Od tego czasu zajmuje drugie miejsce po Minecraft pod względem ogólnych przychodów z gier wideo. W ciągu ostatnich dziewięciu lat wypracowała sobie pozycję na szczycie lub w pobliżu. Jednak większość ludzi zgodziłaby się, że nadszedł czas, aby przejść dalej, a podczas tworzenia kolejnej części Rockstar wydaje się być gotowy do zakończenia prac nad GTA 5.

Według niedawnego raportu PCGamesN, studio Grand Theft Auto 5 opublikowało napisy końcowe gry i list z podziękowaniami dla wszystkich, którzy pracowali nad nią od czasu jej pierwszego wydania. Sekwencje kredytowe są często odtwarzane w celu zakończenia czegoś, czy to filmu, czy gry, więc może to sugerować, że Rockstar czule żegna się z jedną ze swoich najbardziej udanych gier. Oczywiście w tej chwili nie można powiedzieć na pewno. Mimo to pojawiły się pogłoski, że zapowiedzi GTA 6 są nieuchronne, co wskazuje, że deweloper może na razie porzucić piątą edycję i GTA Online.

POWIĄZANE: Przygotuj się na wyjący dobry czas w grze BigBen Interactive Werewolf The Apocalypse: Earthblood

Biorąc pod uwagę, że Grand Theft Auto 5 ukazało się 17 września, wydaje się rozsądne, że Rockstar byłby gotów serdecznie pożegnać się z grą wkrótce po jej piątych urodzinach. Obecnie trwają prace nad kolejną odsłoną długiej serii, choć firma często o tym milczy. Na przykład Rockstar niedawno zakazał tego słowa na czacie Twitcha, mimo że nie ma oficjalnego uzasadnienia, dlaczego gracze nie mogą dyskutować o GTA 6 na platformie streamingowej. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej informacji na temat nadchodzącej gry.

POWIĄZANE: Ragnarok Game, wydawcy Rune II, wnoszą pozew przeciwko Human Head Studios za odwrócenie się od gry

Trwają prace nad kontynuacją, ale może nie ukazać się jeszcze przez kilka lat. Niemniej spekulacje i przecieki dotyczące Grand Theft Auto 6 obfitują, w tym informacje na temat jego potencjalnej scenerii i możliwości pojawienia się pierwszej kobiecej bohaterki.Źródło : https://happygamer.com/grand-theft-auto-5-which-has-played-a-significant-role-in-the-gaming-industry-for-almost-ten-years-seems-to-be-being-replaced-by-the-corporation-106052/