Grand Theft Auto 5 10th Anniversary: ​​Dowiedz się, jak zdobyć nagrody

Grand Theft Auto 5 zbliża się do 10. rocznicy powstania, a gracze mogą spodziewać się specjalnych nagród w GTA Online. Ponieważ fani z niecierpliwością czekają na wieści o GTA 6, oto jak zdobyć przedmioty z okazji 10. rocznicy.

Zdobądź ubrania z okazji 10. rocznicy GTA Online

Aby uczcić prawdziwe 10. urodziny, Rockstar zaoferuje 14 września w ramach cotygodniowej aktualizacji nowe przedmioty w grze. Niezawodny dataminer i insider Tez2 ujawnił 14 nowych t-shirtów, bluz i bluz, w tym sześć przeznaczonych wyłącznie dla graczy na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Aby otrzymać te koszulki, gracze muszą zalogować się 14 września, zagrać przez około 30 minut, a przedmioty zostaną dodane do ich garderoby. Niektóre koszulki można znaleźć także w sklepach odzieżowych, gdzie gracze mogą je odebrać w sekcji Urodziny Rockstar. Po prostu znajdź żądane koszulki i wybierz je.

Często zadawane pytania

Jak zdobyć ubrania na 10-lecie w GTA Online?

Aby otrzymać ubrania z okazji 10-lecia GTA Online, zaloguj się 14 września, graj przez około 30 minut, a koszulki zostaną dodane do Twojej garderoby. Niektóre z nich mogą także pojawić się w sklepach odzieżowych w sekcji Urodziny Rockstar, aby można było je odebrać.

Czy z okazji 10. rocznicy GTA 5 pojawi się duża aktualizacja gry?

Nie, nie będzie dużej aktualizacji gry z okazji 10. rocznicy GTA 5. Jednakże fani mają nadzieję na potencjalne wskazówki dotyczące GTA 6 podczas obchodów.

Zastrzeżenie: Ta treść została napisana przez osobę trzecią. Poglądy wyrażone w niniejszym dokumencie są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów „Economic Times” (ET). ET nie gwarantuje, nie zatwierdza ani nie popiera żadnej jej zawartości i nie jest w żaden sposób za nią odpowiedzialny. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków, aby przekazywane informacje i treści były prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących raportu i jego zawartości.

Źródło: www.bing.com