GTA 6 – najbardziej wyczekiwana gra dekady na Nintendo Switch

GTA 6 – najbardziej wyczekiwana gra dekady

GTA 6 to najbardziej wyczekiwana gra dekady, która ma zostać wydana na Nintendo Switch. Nikt nie spodziewa się, że GTA 6 przewyższy swojego poprzednika, ale jeśli tak się stanie, zapisze się w historii w swoim sektorze. Fani sagi Grand Theft Auto od ponad 25 lat lubią biegać po miastach, rabować sklepy jubilerskie i stawać się gangsterami, o których zawsze marzyli.

Grand Prix Miami w GTA 6

Jeden z użytkowników Reddit zadał ciekawe pytanie, czy w nadchodzącym GTA 6, który jest już w fazie rozwoju, zobaczymy nowy tor Formuły 1 w Miami. Fani twierdzą, że GTA 6 odbędzie się w Vice City i widząc plakat wykonany przez samą organizację Formuły 1, to normalne, że wiele osób się zastanawia czy nowy tor Miami nie znalazłby miejsca w kolejnym GTA 6.

„Widzieliśmy pojazdy Formuły 1 w GTA Online z aktualizacją otwartego koła. Czy Miami zostanie dodane do corocznego kalendarza Grand Prix w 2022 r., a Miami w dniu dzisiejszym, czy moglibyśmy zobaczyć to w misji fabularnej GTA 6 Vice City?” – komentuje redditor.

To wszystko, co wiemy o GTA 6 do tej pory, kompilacja wszystkich plotek i wątków, które wyciekły na temat gry wideo Rockstar. Czy wyjdzie w 2023? Czas pokaże.

Niektóre z linków dodanych w artykule są częścią kampanii afiliacyjnych i mogą przedstawiać korzyści dla Softonic.

Autor: Chema Carvajal Sarabia

Źródło: en.softonic.com