Gracze reagują na doniesienia, że ​​Grand Theft Auto będzie kosztować 150 dolarów

Po 10 latach oczekiwania fani serii Grand Theft Auto z niecierpliwością czekają na nową wersję gry, a nie tylko na aktualizacje GTA 5. Rockstar, deweloper i wydawca, ciężko pracuje, aby sprostać oczekiwaniom graczy i ogromnemu szumowi wokół tę nową grę.Problem w tym, że nikt nie wie, kiedy w końcu będzie ona dostępna. Tymczasem krążą już plotki na temat jego ceny i jest to przedmiotem dyskusji.

Zaskakujące plotki

Wygląda na to, że szósta część sagi Grand Theft Auto będzie kosztować 150 dolarów, czyli prawie 100 dolarów więcej niż poprzednia część.Ta wiadomość wywołała bombę i wywołała wiele reakcji fanów. Niektórzy są zszokowani wysoką ceną i twierdzą, że będą musieli zaoszczędzić, żeby sobie na to pozwolić. Inni żartują, że mają nadzieję, że za tę cenę uda im się teleportować do gry.

Spekulacje pod znakiem zapytania

Niektórzy jednak wątpią w prawdziwość tych plotek. Według nich jest mało prawdopodobne, aby podstawowa cena gry była aż tak wysoka. Uważają, że ta kwota 150 dolarów zostanie zarezerwowana na edycję specjalną lub kolekcjonerską. Co ciekawe, Take-Two Interactive, wydawca Grand Theft Auto, stwierdził niedawno, że topowe gry będą kosztować około 70 dolarów. Byłoby więc zaskakujące, gdyby po złożeniu tego oświadczenia podwoili cenę bazową.

Oczekiwania konsumentów

Dyrektor naczelny Take-Two Interactive na spotkaniu z inwestorami powiedział, że konsumenci nie wydają się przejmować ceną 70 dolarów za gry AAA. Podkreślił również, że gracze chcą zoptymalizować swoje wydatki, sięgając po hity kinowe lub gry oferujące dobry stosunek jakości do ceny. Wydaje się zatem, że cena kolejnego GTA zostanie ustalona na podstawie oczekiwań graczy.

Podsumowując, choć krążą plotki o wysokiej cenie Grand Theft Auto VI wynoszącej 150 dolarów, jest mało prawdopodobne, aby była to podstawowa cena gry. Mogła to być edycja specjalna. Oczekiwania konsumentów i ostatnie wypowiedzi Take-Two Interactive sugerują, że gra będzie wyceniona na podstawie tych czynników. Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na nowe oficjalne informacje, aby dowiedzieć się więcej.

Źródło: www.bing.com