Gracze GTA Online uważają, że nowo dodane koszulki mogą być zrzutami ekranu z GTA 6


Czy Rockstar właśnie dodał zrzuty ekranu z GTA 6 w GTA Online? Gracze dokonali wielkiego odkrycia w ostatniej aktualizacji i szukają odpowiedzi.

GTA 6 to jedna z, jeśli nie najbardziej oczekiwana gra wideo wszechczasów, mimo że w tej chwili niewiele o niej wiadomo.

Rockstar wyjaśnił, że gra jest w fazie rozwoju i planuje ustanowić „nowe punkty odniesienia” w medium rozrywkowym, ale poza tym firma nie zna szczegółów.

Teraz gracze GTA Online zauważyli coś dziwnego w nowych koszulkach dodanych do gry i wierzą, że mogą to być zrzuty ekranu z GTA 6.

gry Rockstar

Gracze byli spragnieni nowości GTA 6.

Czy to są zrzuty ekranu z GTA 6?

Seria nowych koszulek dodanych do gry zawiera dziwnie wyglądające czarno-białe zdjęcia, które sprawiają, że gracze zastanawiają się, czy pochodzą z GTA 5, czy z następnego wpisu z serii.

W szczególności dwa obrazy przyciągnęły uwagę graczy: dziewczyna podrzucająca ptaka podczas siedzenia w samochodzie i kolejna kolejka górska z drzewami wokół niej.

Jeden z użytkowników zauważył na Reddicie, jak w GTA Online NPC, który daje środkowy palec „nigdy nie używa prawego ramienia”, dodatkowo pogłębia tajemnicę. Dodatkowo przy molo Del Perro nie ma drzew.

Na forach GTA gracz zauważył, że „nie wygląda jak nigdzie w LS”, a chmury nie pasują do GTA 5.

koszulka gta onlinegry Rockstar

Czy te zrzuty ekranu mogą pochodzić z GTA 6?

„Zauważyłem tego dnia jeden z DLC i nadal nie jestem tego pewien. Przysięgam, że po prostu przypadkowo ukrywali zrzuty ekranu GTA VI w zasobach gry” – dodali.

Niektórzy nawet wysnuli teorię, że z GTA 6 podobno rozgrywającym się w Vice City, kolejka górska może pochodzić z parodii Disney World, która znajduje się na Florydzie.

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy zrzuty ekranu z GTA 6 mogły zostać wstawione do innej gry. Kiedy wydano GTA Trilogy Definitive Edition, fani podejrzewali, że zdjęcie domu może pochodzić z GTA 6.

W każdym razie, jeśli Rockstar naprawdę przypadkowo ubezpieczył zrzuty ekranu GTA 6 w GTA Online, miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na zwiastun, który w końcu pojawi się.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630e504e4d444482a80b6b85c0aaaa6c&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fgta%2Fgta-online-players-think-newly-added-shirts-could-be-gta-6-screenshots-1918304%2F&c=8886504280816110605&mkt=fr-fr