Gracze GTA Online powinni unikać grania z powodu „ekstremalnych exploitów”


Każda gra online dla wielu graczy będzie magnesem dla oszustów i exploitów – w tym momencie jest to w zasadzie praktyczna zasada. Nie chodzi o to, że programistów to nie obchodzi, ponieważ większość tak, ale oszuści zawsze znajdą sposób, aby zrujnować zabawę wszystkim innym. Ponadto oszuści są bardziej niż szczęśliwi, mogąc skorzystać z tej lukratywnej branży.

Społeczność GTA Online poluje na sprawców tych exploitów, podczas gdy Rockstar Games milczy w tej sprawie.

Ale chociaż oszustwa i hakerzy bardzo rzadko powodują więcej niż niewielką irytację, Grand Theft Auto Online jest obecnie ofiarą niebezpiecznego exploita blokującego konto.

Gracze GTA Online powinni unikać grania z powodu "ekstremalne wyczyny"

Tez2 raporty że nowy exploit GTA Online pozwala oszustom zepsuć wszystko, od statystyk po uszkodzenie konta, co może spowodować zablokowanie lub trwałe usunięcie konta z gry.

Taz2 ostrzega, że ​​usterka „częściowego zdalnego wykonania kodu” jest nadużywana, a niektórzy płacą, aby dowiedzieć się, ile szkód może spowodować. Znawca teoretyzuje, że exploit może wpłynąć na wydajność komputera, dlatego społeczność GTA Online chce, aby wszyscy gracze całkowicie unikali gry w międzyczasie.

Nawet Speyedrtwórca popularnego narzędzia zapobiegającego oszustwom, Guardian, zniechęca graczy do logowania. Posunęli się nawet do zablokowania dostępu do narzędzi „w celu zniechęcenia użytkowników” do grania w GTA Online i przekonania, że ​​Guardian może ich chronić .

Nie jest jasne, kto stoi za tym exploitem, ale Rockstar nie wydał jeszcze oświadczenia.

Ze względu na jego rozpowszechnienie możemy spodziewać się, że Rockstar zaangażuje się w znalezienie przyczyny exploita i wydanie łatki.

Gracze Gta Online unikają grania w ekstremalne exploity
Rockstar Games musi wkrótce rozwiązać ten problem, zanim spowoduje on trwałe uszkodzenie komputerów graczy.

Szkoda, że ​​ten błąd pojawił się w momencie, gdy Rockstar wypuścił najnowszą aktualizację GTA Online. Domyślamy się, że gracze będą musieli trochę poczekać, zanim będą mogli bezpiecznie jeździć taksówkami.

Źródło : https://www.gtaboom.com/gta-online-players-avoid-playing-extreme-exploits/