Gracze GTA Online krytykują „leniwego” Rockstara za recykling misji fabularnej GTA 5 w Drug Wars


Opublikowany: 2023-03-18T10:38:29

Zaktualizowano: 2023-03-18T10:38:39

Gracze GTA Online są wściekli na Rockstar Games, ponieważ nowa zawartość dodana do gry wydaje się im „leniwa”.

GTA Online miało sporo problemów, przez które przechodzą inne gry z usługami na żywo w swoim życiu. Krytyka ze strony graczy, którzy uważają, że aktualizacje treści są zbyt rzadkie, problemy z hakerami rujnującymi zabawę innym graczom.

Niektórzy gracze oskarżają teraz programistów GTA Online o bycie „leniwymi” i ponowne wykorzystywanie zasobów i animacji z 10-letniego trybu fabularnego GTA 5 do tworzenia „nowych” misji dla najnowszej aktualizacji treści.

Głównym tematem tej dyskusji są najnowsze misje dodane do GTA Online w ramach aktualizacji „Los Santos Drug Wars: The Last Dose” wydanej 16 marca. Według fanów tytułu, wiele nowych zadań przetwarza lokalizacje, animacje, lub po prostu całe misje z trybu fabularnego.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Twórcy GTA Online wyrzuceni za recykling zawartości misji fabularnych

Wielu graczy GTA Online skorzystało z mediów społecznościowych, ponieważ uważają najnowsze treści za „leniwe” i „pośpieszne”.

Jak pokazał użytkownik Twittera Detektyw gierjedna z nowych misji zawiera stały fragment, który rozgrywa się bardzo podobnie do tego z trybu fabularnego GTA 5. Na pytanie, czy to programiści stają się „leniwi”, czy to jakiś rodzaj Easter Egg, odpowiedzi były dość podzielone.

„Lazy na pewno, ta„ aktualizacja ”była pospieszna i naprawdę możesz to zobaczyć” powiedział jeden użytkownik. Podczas gdy inny zgadza się, stwierdzając: „nazywanie tego czymkolwiek innym niż lenistwem jest szalone”.

Ale inni fani nie zgadzają się, twierdząc, że zawartość jest na tyle inna, że ​​​​jest po prostu hołdem dla misji w trybie fabularnym.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

„Nie nazwałbym tego leniwym, ponieważ to zupełnie inna animacja. Bardziej jak odniesienie/jajko wielkanocne” powiedział jeden z fanów nie zgadzający się z oskarżeniami stawianymi Rockstarowi.

Niektórzy użytkownicy w sekcji odpowiedzi spekulują nawet, że większość zespołu już przeszła do tworzenia GTA 6, podczas gdy szkieletowa załoga została pozostawiona, aby zaktualizować GTA Online, a tym samym recykling z powodu braku siły roboczej i zasobów. To wszystko szalone spekulacje jako Rockstar

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6416c833eedb480bb357118cc64661d5&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fgaming%2Fgta-online-players-slam-lazy-rockstar-for-recycling-gta-5-story-mission-in-drug-wars-2089945%2F&c=15141157149697466070&mkt=fr-fr