Gracze Grand Theft Auto 5 składają w grze wzruszający hołd dla kierowcy rajdowego Kena BlockaGrupa graczy Grand Theft Auto zebrała się, by stworzyć szczery hołd dla kierowcy rajdowego i kaskadera Kena Blocka.

Block, który pojawił się w ponownym uruchomieniu Need for Speed ​​z 2015 roku i serii gier Dirt, niestety zmarł na początku tego tygodnia po wypadku skutera śnieżnego na jego ranczo w Utah.


Filmy Block’s Gymkhana to niesamowity zegarek.

Po wiadomości o jego śmierci fani zebrali się, aby oddać hołd Blockowi w jeden z najbardziej odpowiednich sposobów – odtwarzając niektóre słynne akrobacje z jego niezwykle popularnej serii filmów Gymkhana (dzięki, PCGamesN).

Film, który można zobaczyć w poście Reddit poniżej, pokazuje grupę graczy GTA przesuwających się pod maską samochodu, gdy podskakuje on na jego hydraulice lub ściąga pączek za pączkiem w grze. Obejmuje to oczywiście helikopter. W końcu wszyscy pamiętamy zamiłowanie Blocka do zmieniania lotniska we własny plac zabaw.

Nie trzeba dodawać, że wielu poświęciło czas, aby wyrazić uznanie dla tego hołdu dla Blocka, nazywając ten film „pięknym” sposobem na upamiętnienie legendy rajdów.

„Wykonaliście niesamowitą robotę, która sprawiła, że ​​łzy napłynęły mi do oczu” – odpowiedział jeden z komentatorów do posta na Reddicie.

„Fakt, że udało ci się odtworzyć dryf pod podskakującym samochodem, jest niesamowicie niesamowity” – zauważył inny.

Blok miał 55 lat, kiedy zmarł.

Źródło : https://www.eurogamer.net/grand-theft-auto-5-players-orchestrate-touching-in-game-tribute-to-rally-driver-ken-block