Gracze świętują 15. rocznicę Grand Theft Auto IV – Game-News24.com

Gracze świętują 15. rocznicę Grand Theft Auto IV

W tym roku Rockstar Games zakończyło grę, wydając Grand Theft Auto IV na PlayStation 3 i Xbox 360. Teraz, po latach, gracze dzielą się swoją miłością do gry, wyświetlając własne zdjęcia, historie i serdeczne wspomnienia, aby uczcić piętnastą rocznicę.

Początki Grand Theft Auto IV

Został wydany 29 kwietnia 2008 roku, kiedy Grand Theft Auto IV sprowadził graczy z powrotem do Liberty City przez obiektyw Niko Bellica, byłego żołnierza z Europy Wschodniej, który uciekł ze Stanów Zjednoczonych, aby uciec od swojej przestępczej przeszłości. Była to pierwsza część uniwersum HD Grand Theft Auto, które obejmuje teraz dwa spin-offy – The Ballad Of Gay Tony i The Lost and Damned – oraz Chinatown Wars, Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online.

Grand Theft Auto IV – legenda serii GTA?

W zależności od tego, z kim rozmawiasz, Grand Theft Auto IV jest często uważane za jedną z największych gier z serii GTA. Nawet 15 lat później fani nadal grają, przyglądają się, jaka jest gra i przyzwyczajają się do niej.

Wspomnienia graczy

  • Użytkownik Reddit udostępnił kilka zrzutów ekranu w grze z Grand Theft Auto IV i późniejszego spin-offu The Ballad Of Gay Tony w subreddicie gier. Choć jedna z tych prostych napisanych, Happy 15th birthday to tytuł najlepszej gry wszechczasów: Grand Theft Auto 4.
  • Inny użytkownik podzielił się historią o Grand Theft Auto IV jako pierwszej grze, którą zamówił w przedsprzedaży. Nigdy wcześniej nie grałem w grę. Mama zabrała mnie na północ, a on dał mi xboxa 360. Kiedy następnego dnia poszedłem do szkoły, nie spałem przez godzinę, żeby pograć w tę grę. To moje najlepsze urodziny w życiu, lata później.
  • Członek Grand Theft Auto IV był tą niezwykle niesamowitą grą, w którą kiedykolwiek grał. A inny wyjaśnił nawet, dlaczego uważał tę grę za rewolucyjną w tej chwili: GTA 4 było w 2008 r. równie rewolucyjne jak GTA 3 w 2001 r. Przejście z San Andreas na 4. było ogromne pod względem interaktywności map i tego, jak żywy był świat Liberty City, a potem wypuścili dwa pakiety DLC, które też były dobre.

Czy otrzymamy ostateczną edycję?

Pomimo złych przeczuć, jest to klasyk Rockstar. Chociaż niektórzy gracze byli zaskoczeni, że gra jest starsza, użytkownik stwierdził, że jest absolutnie gotów uwierzyć, że Grand Theft Auto IV ma już piętnaście lat. Niektórzy spodziewali się, że ostateczna edycja zostanie wydana z okazji rocznicy Grand Theft Auto IV. Po nieudanej premierze Super-Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition trudno uwierzyć, że Rockstar Games znów będzie chciało wyruszyć w trasę.

Źródło: game-news24.com.