Gracz GTA Online zostaje poturbowany przez samochód, który próbuje ukraść


Ujawniono datę premiery Marvel’s Avengers Spider-Man na PlayStation

Zgodnie z oficjalnym planem zawartości konta Marvels Avengers na Twitterze, Spider-Man zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 30 listopada 2021 r. w ramach wydarzenia New Hero, a jego widok zewnętrzny zostanie wzbogacony o elementy kondygnacyjne charakterystyczne dla postaci. w ramach wydarzenia Great Power. Minęło prawie 15 miesięcy, odkąd ogłoszono, że Spider-Man będzie grywalną postacią w Avengers Marvela, a teraz Crystal Dynamics potwierdziło, że tak się stanie, ale tylko jako grywalna postać dostępna wyłącznie na PlayStation.

Najnowsza aktualizacja mapy drogowej Marvels Avengers została ustanowiona 30 listopada jako data dużego nowego gromadzenia treści, największego od czasu rozszerzenia War for Wakanda, które obejmuje nie tylko wprowadzenie Spider-Mana, ale także pierwszy nalot na Wakandę i nie tylko. Obecnie nie ma innych szczegółów dotyczących Spider-Mana ani tego, jak będzie grał – ani nawet zdjęć tego, jak będzie wyglądał w grze – ale Crystal Dynamics obiecuje więcej szczegółów pod koniec tego miesiąca za pośrednictwem blogów, postów w mediach społecznościowych i transmisji na żywo…

Raid of Cloe i dodatek Spider-Man zapewnią bardzo potrzebny materiał do gry, podczas gdy ekskluzywne dla PlayStation Web Heroes z pewnością uniemożliwią wielu osobom granie. Inne ulepszenia planowane na listopadowe wydanie obejmują wyższy pułap poziomu mocy i możliwość zdobywania przedmiotów kosmetycznych w grze.

Gracze będą mogli zdobyć bardziej zaawansowany sprzęt z nowych grywalnych rajdów, które podniosły limit energii ze 150 do 175. Wiele innych poprawek i łatek zostanie zawartych w aktualizacji, z których najbardziej godną uwagi jest nowy Crow Raid, w którym gracze będą walczyć z wrogami i ratować ich na zawsze. Crow’s Raid i dodatkowe aktualizacje zawartości zostaną wydane pod koniec listopada 2021 r., wraz z nową grywalną postacią.

Black Panther War for Wakanda, fantastyczny darmowy dodatek, który wprowadził graczy do znanego i zaawansowanego afrykańskiego narodu, został wydany jako część najnowszej znaczącej aktualizacji Marvels Avengers. Chociaż od premiery War for Wakandas w sierpniu 2021 roku nie dostarczono żadnych nowych materiałów do gry, Crystal Dynamics potwierdziło, że gra będzie obsługiwana co najmniej do końca tego roku.

Po ogromnych oświadczeniach wydawcy na temat gry wygląda na to, że Spider-Man zostanie przedstawiony Marvel’s Avengers w ogromnej aktualizacji tytułu, która wygląda trochę jak hit Square Enix. Crystal Dynamics Avengers to gra stworzona przez Crystal Dynamics. Aby Spider-Man mógł spotkać inne postacie, będzie musiał połączyć się z Ms. Marvel i Black Widow, podobnie jak inni Avengers.

30 listopada 2021 r. następna aktualizacja dostarczy Spider-Man PlayStation Exclusive DLC, który będzie zawierał nową grywalną postać Spider-Mana, dostępną wyłącznie dla graczy PlayStation. Chociaż nie mamy żadnych obrazów w grze ani informacji na temat nalotu, Crystal Dynamics powiedział, że odbędzie się on zaraz po rozszerzeniu Battle for Wakanda i będzie zawierał najlepszy sprzęt z najwyższej półki w grze. Ekspedycje to rzeczy, których zakup kosztuje 500 jednostek (waluta w grze Marvel Avengers, którą można zdobyć tylko grając).

Source : https://thewestnews.com/a-gta-online-player-is-mauled-by-a-car-that-they-are-attempting-to-steal/54675