Gracz GTA Online wysyła gang Scooby-Doo, aby obrabował bank


Użytkownik Reddita niedawno pokazał swoje Grand Theft Auto Online Ekipa napadu na bank dziwnie przebrana za gang Scooby-Doo – z wyjątkiem Scooby-Doo, film przedstawia całą drużynę kierującą maszyną Tajemniczą: Kudłatego, Freda, Daphne i Velmę. Wydaje się, że czwórka bohaterów pozostawiła za sobą rozwiązanie zagadek zamiast życia przestępczego, dzięki GTA Online funkcje dostosowywania postaci.

w GTA Onlinegracze mogą łączyć się w grupy, aby siać spustoszenie na ogromnej mapie otwartego świata Grand Theft Auto Vto San Andreas. Wspólne wyścigi, rabowanie banków, rywalizacja w drużynowych deathmatchach i odwiedzanie penthouse’ów to tylko niektóre z wielu dostępnych aktywności. Rockstar stale się aktualizuje GTA Online od premiery w 2013 roku. Wraz z ciągle rozwijanymi funkcjami GTA Online Deweloperzy udostępniają rozbudowane opcje dostosowywania, od tworzenia postaci po narzędzie Content Creator, które pozwala graczom projektować własne mapy.

Powiązane: Chromowany samochód gracza GTA Online oślepia ich blaskiem

Użytkownik Reddita GOLDVILLAIN niedawno pokazał, że korzysta z dostosowywania postaci, wprowadzając postacie emulujące gang Scooby-Doo do napadu na bank. W filmie zatytułowanym “Scooby Snax nie są tanie” czterech ludzi Scooby Doo postacie wchodzą do banku, broń w pogotowiu, wejście jest zapinane na zamek, a ich worki z pieniędzmi gotowe do wypełnienia łupami. Trudno przeoczyć ich niesamowite podobieństwa do postaci ze Scooby-Doo, a każda postać wygląda jak stylowe wersje ich kultowych postaci. Fred ma blond fryzurę gwiazdy filmowej, Velma okulary, Daphne swoje pomarańczowe włosy i fioletowy strój, a Kudłaty ubrany jest w zieloną koszulę z włosami przypominającymi mop. Postać jest tak bliskim odwzorowaniem tych w Scooby Doo, trochę wstrząsa widok ich wszystkich niosących broń – albo wytatuowane ramiona Kudłatego. Razem biorą udział w jednym z GTA Online kooperacyjne misje napadowe.

To nie pierwszy raz GTA Online użytkownicy wprowadzili znajomą twarz w nieznaną rolę. Chociaż nie jest to całkiem prawdopodobne w animowanym wszechświecie Hanny-Barbery dla tej sympatycznej, szmacianej grupy moralnie sprawiedliwych rozwiązujących tajemnice, którzy uciekają się do życia w brutalnej zbrodni, jest jeszcze mniej prawdopodobne, że grupa ujdzie na sucho – niektórzy użytkownicy zauważył, że załoga nie zawracała sobie głowy maskowaniem aż do wejścia do banku. Nie pomaga to, że ich ubrania są również obciążająco rozpoznawalne.

Po wyboistym początku, gdy po raz pierwszy został uruchomiony w październiku 2013 r., internetowy odpowiednik Rockstara Grand Theft Auto 5 rozkwitła w latach od tego czasu, z GTA Online twarzowy ogromny sukces dla studia i nie wykazuje oznak zaprzestania aktualizacji w dającej się przewidzieć przyszłości. Nawet świeżo po ósmej rocznicy, Grand Theft Auto Online nadal wydaje się zabawiać swoich graczy.

Dalej: GTA Online: Jak grać w trybie adwersarza Deadline

Grand Theft Auto Online jest dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i Series S.

Źródło: GOLDVILLAIN/Reddit

postacie z Minecrafta

Clever Minecraft Build zmienia go w grę 2D

Source : https://newsnationusa.com/news/entertainment/movie-tv-news/gta-online-player-sends-the-scooby-doo-gang-to-rob-a-bank/