Gracz GTA Online leci trochę za wysoko nad Oppressor


Gracz GTA Online dosiadający Oppressora odkrył usterkę lub funkcję, która pozwala mu lecieć w powietrzu wysoko nad powierzchnią mapy.

GTA Online gracze mają napięty harmonogram między różnymi trybami gry, ale jeden z graczy zaabsorbował się łamaniem prawa grawitacji gry i lataniem motocyklem tysiące stóp nad mapą. Serwery online dla GTA Online nadal gości miliony fanów zaangażowanych w sieciowe mecze śmierci, wyścigi, misje napadów i mnóstwo innych trybów gry, pomimo wyłączenia serwerów Xbox 360 i PS4 w grudniu.

Grand Theft Auto V pozostaje kluczowym wpisem w historii gier. Fani zwrócili się do obsady łamaczy prawa w niezwykłej liczbie. GTA Online może zaczęło się jako rozszerzenie przebojowej gry z 2013 roku, ale od tego czasu stało się całkowicie własnym doświadczeniem. Po skalistym okresie startu, GTA Online rozrosła się, aby gościć setki tysięcy graczy miesięcznie, przyciąganych przez nową zawartość, taką jak aktualizacja Shipwrecks, nowe pojazdy i inne aktualizacje. Niektórzy argumentowali, że… GTA Online wyrósł GTA, co oznacza, że ​​gry Rockstar powinny utrzymywać je przy życiu i oddzielić od GTA 6. Podobny do Aureola franczyza i inne popularne seriale, usterki i exploity stały się kolejnym przedmiotem badań w ramach GTA Onlinefanów.


Powiązane: GTA Online staje się Mario Kart z bronią w nowym trybie Kart Krash

Stock_Tea_9302 na Reddit przesłał nagranie wideo przedstawiające ich postać szybującą wysoko ponad chmurami na motocyklu Pegassi Oppressor. Graczowi udaje się wisieć do góry nogami na swoim rowerze, który spada w powietrzu w kierunku niewidocznej mapy poniżej. Jak wyświetla się mini-mapa, Stock_Tea_9302 nadal potrafi latać poziomo po mapie. Trwa to aż do końcowej części filmu, kiedy nagle wznoszą się w powietrze, znikając z pola widzenia. Nie wiadomo, w jaki sposób gracz dokonał swojego wyczynu, wyrywając motocykl ze standardowego ruchu ślizgowego, aby lecieć do góry nogami tak wysoko nad mapą. W grze online Rockstar nie są obce usterki, takie jak GTA Online Usterka kasyna łapie graczy, którzy weszli do Diamond Casino, więc ten niesamowity wyczyn kolarstwa powietrznego jest prawdopodobnie podobnym błędem.

GTA Online oraz Grand Theft Auto 5 odnieśli sukces w ciągu ostatnich ośmiu lat w stopniu, w jakim niewiele gier kiedykolwiek osiągnął na rynku. Gry przeszły trzy generacje konsol w świetle tej ciągłej popularności, a część online gry przyczyniła się do większego sukcesu w ciągu ostatnich kilku lat. PS5 i Xbox Series X|S otrzymają zremasterowane wersje GTA 5 i jego odpowiednik online w marcu 2022 roku. Wcześniej serwis NetBet opublikował dane przedstawiające roczne zyski wygenerowane przez GTA Online: ponad 900 milionów dolarów rocznie. Dane informują o tym, ile pieniędzy GTA Online zarabia na minutę: około 1738 USD. Rockstar Games zamierza kontynuować sukces swojej usługi online w dającej się przewidzieć przyszłości.

Usterki i błędy mogą w wielu przypadkach odebrać rozgrywkę, ale mogą również zwiększyć jej przyjemność. Ten GTA Online Odkrycie stanowi zabawną odmianę od zwykłego chaosu w deathmatchu, być może zbliżając się o krok do dedykowanej gry Grand Theft Aircraft.

Dalej: GTA Online Racer przypadkowo odtwarza Iconic 2 Fast 2 Furious Stunt

Źródło: Stock_Tea_9302/Reddit

Balenciaga ujawnia dżinsową kurtkę Fortnite za 1300 dolarów

Denimowe kurtki Fortnite sprzedają się za prawie 1300 USD


Source : https://screenrant.com/gta-online-oppressor-flies-too-high/