Gra w Grand Theft Auto 5 jest teraz bezpieczna na PC — możesz bez obaw wrócić do swoich napadów


Niedawna aktualizacja Grand Theft Auto 5 na PC sprawiła, że ​​gra jest bezpieczna po ujawnieniu potencjalnie szkodliwego zagrożenia bezpieczeństwa w grze.

Spowodowało to spore zamieszanie, ponieważ wielu obawiało się, że ich konta są zagrożone! Osoby dotknięte przez złośliwych aktorów zostałyby na stałe zawieszone nad chmurami lub z drastycznie zmienionymi statystykami graczy i opróżnionymi kontami bankowymi.

Teraz wszyscy możemy wrócić do przestępczej działalności w GTA Online, co jest świetną wiadomością.

Wydana w środę przez szybką łatkę aktualizacja „Wdrożyła nowy protokół danych w GTA Online w celu poprawy bezpieczeństwa sesji sieciowych i komunikacji między graczami” zgodnie z oficjalnym postem na stronie wsparcia Rockstar. Ponadto aktualizacja twierdzi, że naprawiła problem umożliwiający graczom zmianę kont innych osób, w tym GTA $, RP i statystyki.

Rezultatem tej łatki wydaje się być masowy powrót do gry, niektórzy z wahaniem, inni chętni. Na szczęście w tym tygodniu nie wydano nic zbyt istotnego, a regularne aktualizacje zniżek i bonusów były raczej rozczarowujące. Ci, którzy wycofali się, aby chronić swoje konto, niewiele stracili.

To dobra wiadomość dla graczy GTA 5 i nie mając zbyt wiele czasu na zabawę z exploitem, wydaje się, że nasze konta i komputery są na razie bezpieczne przed złośliwymi aktorami. Pamiętaj, że trzy dni to niezły czas na opracowanie poprawki, więc wyrazy uznania dla zespołu Rockstar za tak szybkie znalezienie rozwiązania. Gracze konsolowi obserwowali to wszystko z chorobliwą ciekawością przez cały ten czas, ponieważ na szczęście byli całkowicie bezpieczni.

Czy zrobiłeś sobie przerwę od gry w tym tygodniu z powodu tego problemu z bezpieczeństwem? Czy jesteś podekscytowany powrotem do tego? Daj nam znać!

Źródło : https://www.vg247.com/grand-theft-auto-5-is-now-safe-to-play-on-pc-you-can-go-back-to-your-heists-worry-free