Gra „GTA Trilogy: The Definitive Edition” zostanie wydana 11 listopada


San Francisco, 25 października (SocialNews.XYZ) Firma gamingowa Rockstar Games ujawniła, że ​​„Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ukaże się 11 listopada na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Gra będzie wersją cyfrową, a fizyczna wersja „The Definitive Edition” zostanie wydana 7 grudnia, informuje GizmoChina.


Firma wcześniej informowała, że ​​planuje również uruchomić na urządzeniach mobilnych później w 2022 roku.

Gry Rockstar udostępniły krótki klip z trylogii GTA na YouTube. Wygląda na to, że grafika w grze jest bardziej nowoczesna w porównaniu z oryginalną grafiką.

Gracze PS5 i Xbox X mogą grać w 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Wersja na Nintendo Switch będzie zawierać elementy sterujące specyficzne dla przełącznika, takie jak śledzenie żyroskopu, powiększanie i przesuwanie kamery na ekranie dotykowym oraz wybór menu, podczas gdy wersja na komputery PC obsługuje chipset Nvidia DLSS.

Według Rockstar, „The Definitive Edition” zapewni nowe, nowoczesne sterowanie inspirowane GTA V, a także wszechstronne ulepszenia wizualne, takie jak zwiększenie rozdzielczości i przebudowany system oświetlenia.

Od 11 listopada abonenci Xbox Game Pass będą mogli zagrać w „Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition”. Gracze będą mogli zagrać w „GTA III: The Definitive Edition” na PlayStation od 7 grudnia.

Źródło: IANS

Gra „GTA Trilogy: The Definitive Edition” zostanie wydana 11 listopada

O Gopi

Gopi Adusumilli jest programistą. Jest redaktorem SocialNews.XYZ i prezesem AGK Fire Inc.

Lubi projektować strony internetowe, tworzyć aplikacje mobilne i publikować artykuły o bieżących wydarzeniach z różnych uwierzytelnionych źródeł wiadomości.

Jeśli chodzi o pisanie, lubi pisać o aktualnej polityce światowej i filmach indyjskich. Jego plany na przyszłość obejmują przekształcenie SocialNews.XYZ w witrynę z wiadomościami, która nie ma żadnych uprzedzeń ani ocen.

Można się z nim skontaktować pod adresem gopi@socialnews.xyz

Source : https://www.socialnews.xyz/2021/10/25/gta-trilogy-the-definitive-edition-game-to-release-on-nov-11/