Gorączkowe oczekiwanie fanów GTA 6 na ogłoszenie z okazji 10. rocznicy

Od premiery GTA 5 ponad dziesięć lat temu najbardziej zagorzali fani serii są niecierpliwi i próbują znaleźć nawet najmniejszą wskazówkę na temat GTA 6. Dotyczy to nawet subtelnych szczegółów postu na Instagramie z okazji 10. rocznicy GTA 5 .

Post na Instagramie, który zachęca ludzi do dyskusji

17 września, aby uczcić 10. rocznicę powstania GTA 5, Rockstar Games udostępniło kilka postów na portalach społecznościowych. Wśród nich jest historia na Instagramie, która przykuła uwagę z konkretnego powodu.

Oryginalny post przedstawiał Trevora, Franklina i Michaela, bohaterów GTA 5, a nad nimi leciał samolot. Jednak odtworzenie tego obrazu nieznacznie zmieniło kierunek samolotu i wygląd słupa telefonicznego.

Te subtelne zmiany wystarczyły, aby przekonać część graczy, że jest to podpowiedź do GTA 6. Niektórzy twierdzą, że słup telefoniczny przewrócony na bok przypomina VI pisany cyframi rzymskimi.

„Myślę, że zdecydowanie możliwe jest zobaczenie VI w tym poście” – odpowiedział jeden z fanów. „Wygląda prawie idealnie jak VI. Nie ma mowy, żeby Rockstar tego nie zauważył.”

Jednak nie wszyscy są o tym przekonani. Niektórzy twierdzą, że jest to duża luka i brzmi jak teoria spiskowa. „Nie sądzę, żeby Rockstar Games pamiętało oryginalny obraz i po prostu improwizowało w ostatniej chwili” – odparł inny fan.

Rosnący entuzjazm dla GTA 6

Niezależnie od intencji Rockstar związanych z tym postem, po raz kolejny wywołał on reakcję społeczności graczy. Oczekiwanie na GTA 6 osiąga nowy poziom, gdy rok 2023 dobiega końca i wielu ma nadzieję, że oficjalne ogłoszenie zostanie wydane w ostatnim kwartale roku. Jedyne, co pozostało, to poczekać i zobaczyć, czy tak się stanie.

Źródło: www.bing.com