Gooch jest teraz na żywo i terroryzuje GTA Online


Zaczyna przypominać Boże Narodzenie w GTA Online. W Los Santos Drug Wars pada śnieg, ale być może gracze będą musieli odłożyć swoje umowy na bok z powodu nowego zagrożenia. Rockstar Games wystawia graczy przeciwko Goochowi i nie obchodzi go, czy jesteś niegrzeczny, czy miły.

Świąteczna aktualizacja GTA Online jest już dostępna dla graczy, dodając do gry nowego diabelskiego wroga Rockstar, Goocha. Według GTA 5 YouTuber „GTA Series Videos”, The Gooch „to nowe losowe wydarzenie, w którym świąteczny potwór losowo kradnie pieniądze i przekąski” od graczy. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, The Gooch jest oczywiście satyrycznym podejściem do Grincha.

Podobnie jak Mugger NPC, którego gracze GTA mogą wezwać na swoich wrogów, The Gooch można zabić, upuszczając przy tym nowy kosmetyk, „The Gooch Mask”. Za pokonanie owłosionej zielonej bestii do zwróconych przedmiotów zostanie dołączona nagroda w wysokości 25 000 USD.

Nie ma znaczenia, w jakie tryby GTA Online grasz. Tak długo, jak dwóch graczy jest obecnych w sesji, The Gooch będzie czekał na atak.

Na tym jednak uroczystości się nie kończą. Zaproś też znajomych na wybrzeże, żeby się trochę pośmiać podczas strzelaniny w Weazel Plaza. Czerpiąc inspirację z świątecznego klasyka (tak, zgadza się) Szklana pułapka, gracze muszą być tam między 6:00 a 20:00, w czasie gry. Wydarzenie zostanie uruchomione po pozostaniu w sesji gry przez 20 minut.

Podczas gdy ty masz oko na The Gooch, GTA Online mogło upuścić nową złośliwość GTA 6, nawiązującą do bardzo kultowego miasta. Po ogromnym wycieku GTA 6 Rockstar Games na początku tego roku, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zmierza franczyza.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a454f1f9214583b2fa540797fe5cf3&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fgrand-theft-auto-5%2Fgta-online-gooch-event&c=5323203958641907657&mkt=fr-fr