Główna kampania GTA 6 krótsza niż RDR2?

Nowa plotka sugeruje, że główna kampania GTA 6 może być bliższa GTA 5 niż RDR2.

Plotka dotycząca czasu gry w GTA 6

Według nowych plotek historia GTA 6 może być krótsza niż Red Dead Redemption 2. Dla niewtajemniczonych w RDR2, najnowszą grę Rockstar Games, potrzeba co najmniej 50 godzin rozgrywki, co odpowiada grze z rzędu linii bez angażowania się w całą treść pomocniczą. To znacznie dłużej niż w przypadku innych gier. Przykładowo GTA 5 wymaga około 32 godzin na kampanię główną. Ze swojej strony pierwsza część Red Dead Redemption wymaga jedynie 18 godzin do ukończenia w linii prostej. Nic więc dziwnego, że GTA 6 może być pod tym względem krótsze niż RDR2.

Szczegóły plotek

Plotka ta pochodzi od LegacyKillaHD, YouTubera mającego ponad 700 000 subskrybentów, który czasami udostępnia poufne informacje na temat Rockstar Games. Nie podano jednak, w jakim stopniu gra będzie krótsza. Mogłaby być o kilka godzin krótsza lub podobna do GTA 5. Jednak rozsądne jest założenie, że nie będzie krótsza niż GTA 5.

Należy zauważyć, że liczby te opierają się na głównej kampanii każdej gry. Biorąc pod uwagę zawartość poboczną, Red Dead Redemption 2 zajmuje mniej więcej 100 godzin. Natomiast włączając dodatkową zawartość GTA 5, ta ostatnia trwa około 50 godzin. Obie gry są znacznie dłuższe, jeśli zależy ci na ich pełnym ukończeniu, i łatwo jest zagubić się w rozrywkach, jakie oferuje każda z nich.

Należy koniecznie pamiętać, że jest to tylko plotka pochodząca z nieprawdziwego w przeszłości źródła i dlatego warto ją wziąć pod uwagę. Na razie tę informację należy traktować z przymrużeniem oka. Oczywiście Rockstar Games mogłoby położyć kres spekulacjom, komentując lub podając oficjalne informacje na ten temat, ale nie spodziewamy się tego w najbliższym czasie. Jeśli pojawią się nowe informacje, odpowiednio zaktualizujemy artykuł.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Grand Theft Auto VI – w tym najnowsze wieści, plotki i przecieki dotyczące GTA 6 – kliknij tutaj. Zachęcamy do pozostawienia komentarza, aby wyrazić swoją opinię. Jak myślisz, jaki byłby idealny czas trwania GTA 6?

Źródło: komiks.com