Głos Michaela w GTA 5 to głos fana bohatera GTA 6: „Lucia ma charakter, stary”

Aktor GTA V, Ned Luke, chwali Łucję, jedną z grywalnych bohaterek GTA VI

Aktor z Grand Theft Auto V, Ned Luke, jest wielkim fanem klimatu Lucii, jednej z dwóch grywalnych bohaterek w długo oczekiwanym Grand Theft Auto VI studia Rockstar. Luke, który grał Michaela w GTA V, nazwał włączenie do serii „monumentalnym”, odpierając „klaunów”, którzy upierają się, że serial w jakiś sposób nawiązał do obecnych ruchów na rzecz integracji tej postaci.

W wywiadzie udzielonym IGN w ramach serii filmów GTFM Luke podzielił się swoimi przemyśleniami na temat grudniowego ujawnienia: „Lucia jest twarda, stary. W zwiastunie wyglądała niesamowicie. »

Zwracając się do reakcji opinii publicznej na tę postać, stanowiącą głośną mniejszość, kontynuował: „Jest wielu klaunów, którzy mówią: «Gwiazda Rocka poddaje się obecnemu trendowi, ulegają nowej mentalności świata». Po pierwsze, w przeszłości istniały inne bohaterki, ale nie w czymś tak wielkim jak to. »

W serii GTA były oczywiście inne bohaterki, ale Luke ma rację, podkreślając, że publiczność serii GTA jest teraz znacznie szersza. GTA VI będzie prawdopodobnie najwspanialszą grą, jaką kiedykolwiek stworzono (pod względem komercyjnym), zdumiewającym osiągnięciem technicznym i punktem odniesienia na przyszłość; Jeśli włączenie grywalnej postaci kobiecej wystarczy, aby cię zniechęcić, to jesteś bardzo naiwny.

Co sądzicie o opinii Łukasza? Czy jesteś podekscytowany przyszłością Grand Theft Auto?

Co sądzicie o opinii Łukasza? Czy jesteś podekscytowany przyszłością Grand Theft Auto? Zachowaj ciszę, dopóki reakcje nie uspokoją się w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: ign.com

Źródło: www.bing.com